Windows için Kolay Şifreleme Programı

Privacy Drive, yalnızca Sanal Disk ve “anında” disk şifreleme teknolojisi kullanan, verilerinizi kilitlemek ve şifrelemek için değil aynı zamanda gizlemek için de kullanması kolay şifreleme yazılımıdır. Meraklı gözlerden uzak tutmak istersen fotoğraflar, videolar, grafik dosyaları, belgeler, elektronik tablolar veya tüm klasörler. Tüm özel bilgileriniz yetkisiz erişime karşı tamamen korunacaktır.

256 bit şifreleme algoritmalarını kullanan Privacy Drive, sanal diskler olarak monte etmeniz gereken kadar çok şifrelenmiş cilt oluşturabilir. Monte edildiğinde diğer normal sabit sürücüler olarak kullanılabilirler. Sanal disklerdeki tüm veriler, kaydedilmeden veya yüklenmeden önce otomatik olarak şifrelenir veya şifrelenmez. Dolayısıyla, her dosyayı veya klasörü tek tek şifrelemek veya şifresini çözmek gerekmez.

Özel verilerinizle çalışmayı bitirdikten sonra klasörleri ve dosyaları kilitlemek istiyorsanız, sanal diski çıkarmanız yeterlidir ve her şey anında korunur. Doğru şifre olmadan, şifrelenmiş hacimden hiçbir şey okunamaz veya erişilemez.

Privacy Drive Sistem Bilgileri

Boyut: 1.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Privacy Drive İndir PC için Dosya ve Klasör Şifreleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status