August 10, 2022


Ücretsiz Belgeleri PDF’ye Çevirme ve Yazdırma Programı

PrimoPDF, PDF dosyası oluşturmak için devrim yaratmış kullanışlı güçlü, herhangi bir belgeyi PDF’ye dönüştürerek yazdırma imkanı sunan ücretsiz bir programdır. Bu uygulama kolay kullanım sunan basit bir sürükle ve bırak aracını kullanarak mükemmel PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.

PrimoPDF, herhangi bir Windows uygulamasından PDF yazdırmayı sağlayan, kullanımı kolay arayüz içeren yüksek kaliteli PDF dönüşümü için ücretsiz bir araçtır. Sanal bir yazıcı olarak yüklenerek herhangi bir belgeyi yazdırmak istediğiniz zaman, yazıcı kısmından PrimoPDF seçerek belgeleri PDF olarak kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz. Bu konuyu çoğu kullanıcı yanlış anlamaktadır. Program belgeleri yazdırma noktasında araya girerek belgeleri PDF dönüştürücü gibi dönüştürerek yazdırma imkanı sunar.

PrimoPDF bunun dışında, PDF belgesini iyileştirmek, belgedeki resimleri ve yazı tiplerini sıkıştırma, PDF dosyasını görüntüleme ve yazdırma, birden fazla PDF dosyasını tek bir PDF dosyası haline getirme, PDF dosyalarına not ekleme gibi bir çok faydalı araçlar sunar. Özelleştirilebilir güvenlik ayarları mevcuttur. Ayrıca PDF dosyalarında sayfa ekleme, sayfa çıkartma, sayfaları yeniden sıralama ve çevirme gibi düzenleme seçenekleri vardır.

primopdf

PrimoPDF bu ve benzeri özellikleri içinde barındıran faydalı bir PDF aracıdır. doPDF benzeri ücretsiz bir programdır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. 7 MB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PrimoPDF Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status