August 15, 2022


PowerISO: İmaj ve sanal sürücü programı

PowerISO, ISO dosyaları iç sanal sürücü, montaj ve ISO dosyalarını açmak, ayıklamak, yanık oluşturmak, düzenlemek, sıkıştırma, şifreleme, bölme ve dönüştürmek için izin veren güçlü bir CD / DVD / BD görüntü dosyası işleme aracı.

Power ISO, ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD / DVD / BD görüntü dosyalarını işleyebilir. PowerISO bir all-in-one bir çözüm sağlar. ISO dosyalarını ve disk görüntü dosyaları ile her şeyi yapabilirsiniz.

PowerISO Özellikleri:

Destek hemen hemen tüm CD / DVD / BD-ROM imaj dosya formatlarını (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA ve benzeri). DAA dosyası nedir? DAA dosyası (Direct-Access-Archive) görüntü dosyası için gelişmiş bir format, sıkıştırma, parola koruma, çoklu birimlere bölme gibi bazı gelişmiş özellikleri destekler.

ISO dosyasını açın ve ayıklayın. ISO dosyasını tek bir tıklama ile elde edebilirsiniz. ISO dosyasını CD, DVD veya Blu-Ray disklere yazdırabilme. PowerISO profesyonel bir yazma yazılımıdır. Bu araç ile, Audio CD, Data CD, Data DVD, Video DVD veya VCD oluşturabilirsiniz. PowerISO aynı zamanda Blu-Ray yakma destekler.

Burn Audio CD, MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarını. Rip Audio CD, MP3, FLAC, APE, WMA, ya da BIN dosyalarını. Sabit diskten ya da CD / DVD / BD disklerin ISO dosyası veya BIN dosyası oluşturun. Düzen ISO görüntü dosyası, doğrudan.

Iç sanal sürücü ile ISO dosyasını takın. PowerISO tüm popüler disk görüntü dosyalarını dahili sanal sürücü monte edebilirsiniz. ISO / BIN ve diğer formatlar arasında görüntü dosyalarını dönüştürün. PowerISO sadece ISO ve BIN dönüştürmek, aynı zamanda standart ISO görüntü dosyası hemen hemen tüm resim dosya formatlarını dönüştürmek değildir.

Önyüklenebilir USB sürücü oluşturmak. PowerISO USB sürücüsü üzerinden Windows kurulum sağlar. Bootable ISO dosyası oluşturun ve bootable CD, DVD diskler oluşturabilirsiniz. Hem 32-bit ve 64-bit Windows desteği. Kolayca kullanılabilir. PowerISO kabuk entegrasyonu, bağlam menü, sürükle ve bırak, panoya kopyala yapıştır destekler.

PowerISO indir gezginler

PowerISO Bilgileri

Son Sürüm: PowerISO 6.7

Boyutu: 3.7 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • 20 Şubat 2012

    Sağol

  • husu
    29 Temmuz 2012

    guzel

"PowerISO Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status