PowerDVD 16: Film ve Medya Oynatıcı

PowerDVD 16 PC’de bulunan en kaliteli, en etkileyici medya eğlencesi deneyimini sunan dünyanın bir numaralı film ve medya oynatıcısıdır. PowerDVD 16 kendi evinizde sinema atmosferi yaratmanızı sağlayan çarpıcı yeni bir TV Modu sunar.

Yeni TV Modu, kanepenizin rahatlığında sinema kalitesinde bir film deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Kendinizi daha önce keyif aldığınız şeylerin ötesinde bir film izleme deneyimi yaşayın. Büyük ekran TV’nizdeki veya PC’nizdeki medyanın tadını çıkarmak için gerçekten kapsamlı bir deneyim haline getiren PowerDVD’nin kapsamlı özellik ve geliştirmelerini keşfedin.

CyberLink’in benzersiz TrueTheater geliştirmeleri, Blu-ray ve yüksek çözünürlüklü videoların kalitesini de geliştirir ve büyük ekran TV’nizde film izlemek için yarattığı fark inanılmazdır. Kendinizi en zengin renklere, keskin görüntülere, akla gelebilecek en ayrıntılı resim kalitesine bırakın ve sizi hareketin ortasına götürecek dinamik, derin surround sesle uzaklaştırın.

PowerDVD 16 ile artık kablosuz olarak herhangi bir ortamı büyük ekranınıza gönderebilirsiniz.

powerdvd-16

Roku, Apple TV veya Chromecast tarafından doğal olarak desteklenmeyen video, ses veya fotoğraf formatları için, PowerDVD bunları gerçek zamanlı olarak dönüştürür. PowerDVD’de izlediğiniz tüm video, müzik veya fotoğraf formatı bir Roku, Apple TV veya Chromecast cihazıyla TV’nize aktarılabilir. Kablo yok, karışıklık yok.

PowerDVD artık 360 derecelik videoları destekliyor. Sanal gerçekliğe açılan kapı olan 360 video, gerçekte oraya gitmeden bir ön sırada deneyim sunar. Henüz en ilgi çekici video görüntüleme deneyimini deneyin!

PC veya TV’de: Ekranda tıklama ve sürüklemek için farenizi kullanın ve videoyu 360 derecelik bir şekilde keşfedin.

PowerDVD 16 tanıtım videosu

PowerDVD Bilgileri

Son Sürüm: PowerDVD 16

Boyut: 1.03 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: CyberLink Corp.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PowerDVD 16 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status