August 15, 2022


Poedit: MAC İçin Ücretsiz ve Türkçe Po Dosya Editörü

poedit-indir-Poedit çapraz platform .Po dosyaları editörüdür. Bu wxWidgets araç kiti ile kurulmuştur ve GTK +, Windows, Mac OS X üzerinde çalıştırabilirsiniz. Bu vi başlatılması ve elle dosya ve katalog düzenleme için daha uygun bir yaklaşım sunmayı amaçlamaktadır.

Poedit programı; Diğer katalog editörleri aksine, poEdit çok kompakt bir şekilde verileri gösterir. Unix ve Windows sistemlerinde çalışır. Çoğul formları desteklememektedir. Whitespaces vurgulama bulunmaktadır. Bulanık ve çevrilmemiş kayıtları listenin üst kısmında vurgulanır ve görüntülenir. .Mo dosyaları otomatik derleme (isteğe bağlı).

Otomatik başlıkları güncelleyin. Referanslar tarayıcı nerede ve hangi bağlamda dize kullanılan içinde görmenizi sağlar. Sen çevrilebilir dizgeleri için kaynak kodu taramak için poEdit kullanabilirsiniz. KDE ve GNOME masaüstü ile entegrasyon. UTF-8 desteği. Poedit işletim sistemi ve Unicode dahili eserleri tarafından desteklenen tüm kodlamaları anlar. Satır sonu formatları arasında dönüşüm (yararlı Windows altında elle katalog düzenlemek gerekiyorsa) desteği. Çeviri belleği sık cümleleri çeviri otomatikleştirir. Poedit tüm PO, MO ve RPM dosyaları çevirisi verileri yeniden kullanabilirsiniz.

Poedit Bilgileri

Son Sürümü: Poedit 1.8.11

Boyutu: 23.26 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Mac OS X 10.8 ve üzeri

Üretici: vaclavslavik

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Poedit Son Sürüm Türkçe İndir (Mac)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status