August 10, 2022


PlayMemories Home: Fotoğraf ve Videoları Yönetme/Düzenleme

PlayMemories Home fotoğrafları ve videoları kolayca yönetmeyi ve düzenlemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Sony fotoğraf ve videoları yönetebilirsiniz. Bulut hizmeti sayesinde fotoğraf ve videolarınıza her yerden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı haritaya yerleştirin: Küçük resimler artık sıkıntı veriyor, değil mi? Dünyanın dört bir yanında çektiğiniz fotoğraf ve filmlere hayat verin, Harita Görünümü* ile nerede ve Takvim Görünümü ile ne zaman çekildiklerini kolayca görün. Bilgisayarınızın başında dünyayı gezin, örneğin Arjantin’de ailenizle birlikte geçirdiğiniz son tatilin fotoğraflarını veya yılbaşı partinizin fotoğraflarını harita üzerinde görün. Sabit disk, internet veya fotoğraf makineniz, PlayMemories Home’da fotoğraflarınızı sakladığınız yeri kolayca görebilirsiniz.

GPS özellikli fotoğraf makinesi ve internet bağlantısı gerekir

Sezgisel düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınıza tam istediğiniz görünümü verin: Bazen fotoğraflar tam istediğiniz gibi çıkmayabilir veya fotoğraflarınız üzerinde bazı rötuşlar yapmak isteyebilirsiniz. PlayMemories Home’da fotoğraf ve filmleri (3D dahil) kolayca kesebilir, sıkıştırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Cybershot, NEX fotoğraf makinenizi α veya Handycam video kameranızı bağlayın ve fotoğraflarınızı kolayca biçimlendirin ve düzenleyin.

Fotoğraflarınızı dünyanın dört bir yanına gönderin: Şimdi ne yapacağınız size kalmış. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın görebilmesi için Facebook veya YouTube sitesine yükleyebilir ya da fotoğraflarınızı ve videolarınızı sonsuza kadar saklamak için bir Blu-ray Disc, DVD veya CD’ye yazdırabilirsiniz.

PlayMemories Home Bilgileri

Sürümü: PlayMemories Home 3.1.20

Boyutu: 2.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Sony Corporation

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PlayMemories Home 3.1.20 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status