October 5, 2022


Windows için Ücretsiz Ağ Mönitörü

PingView, yerel ağınızı ve İnternet bağlantınızı izleyebilen basit bir ağ monitörüdür. Bir başlangıç ​​sihirbazını çalıştırdıktan sonra, önemli ağ bileşenlerinin görsel bir ağacı oluşturur. Ardından, tüm önemli ağ aygıtlarınızın çevrimiçi ve erişilebilir olup olmadığını periyodik olarak kontrol edecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Önceden tanımlanmış sayıda başarısızlıktan sonra mesaj sesi veya komut dosyası yürütme yoluyla uyarılabilir.

PingView, önemli düğümleri “hayati” olarak işaretleyerek izlemeyi özelleştirmenize izin vererek, hedefleri hayati ve hayati olmayan durumlara ayırır; bu da, mevcut olmazsa anında rapor eylemlerine neden olur. Her bir öğenin özelliklerine tamir eylemleri için yorum ekleme seçeneği de vardır, bu da aygıta özel sorun giderme işlemlerine kolayca erişilebilecek notlar vermenize izin verir.

Diğer özellikler, özelleştirilebilir bağlantı ve tanılama seçenekleri, ping geçmişi grafikleri, uzaktan erişim seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

Sonuç olarak PingView basit bir ağ izleyicisidir. Çalışırken, periyodik olarak uyanır ve gerekli tüm bileşenlerin çevrimiçi ve erişilebilir olup olmadığını kontrol eder.

PingView Sistem Bilgileri

Boyut: 4.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PingView İndir – Bilgisayar Ağlarını İzleme Programı (Ücretsiz)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status