Ücretsiz ve Türkçe Ekran Görüntüsü Alma Programı

PicPick, masaüstü ekran görüntüsü almak ve ayrıca resim editörü de bulunan ücretsiz ve Türkçe programdır. Yakaladığınız görüntüleri kolayca kendi içinde düzenleyebilirsiniz. Ekstra programlara ihtiyaç olmaz. Kullanıcı dostu ve yazılım geliştiriciler, grafik tasarımcıları ve ev kullanıcıları için ideal bir görüntü yakalama ve resim düzenleme programı. Program arayüzünü Paint ile neredeyse aynı. PicPick Home Free versiyonu.

PicPick tam özellikli bir ekran yakalama aracı, sezgisel bir resim editörü, renk seçici, renk paleti, bir piksel cetvel, iletki, bir artı ve hatta beyaz tahta sağlayan bir programdır. Bu yazılım sadece kişisel kullanım için ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

PicPick, aktif pencerenin, ekrandaki herhangi bir alanın (pencereyi kaydırarak) ve masaüstünde herhangi bir belirli bölgenin ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Kolayca resimlere-fotoğraflara efekt ekleyin: gölgeler, çerçeveler, filigran, mozaik, hareket bulanıklığı, parlaklık kontrolü ve daha fazlası.

PickPick Portable İndir

PicPick ile aldığınız ekran görüntüleri Web, e-posta, ftp, Dropbox, Google Drive, SkyDrive, Box, Evernote, Facebook, Twitter üzerinden kolayca paylaşma imkanı sunar.

PicPick Sistem Bilgileri:

Boyutu: 14.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: NTeWORKS

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PicPick Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status