October 5, 2022


Picasa Türkçe Programı

Picasa 3.9 resim düzenlemenin yanı sıra resimleri yönetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe program. Bilgisayarınızda bulunan tüm resimleri bulabilir, klasörlerini ve isimlerini düzenleyebilir, kusurlu fotoğraflarınızı düzenleyebilirslayt gösterileri hazırlayabilir ve bir kaç tıklama ile favori fotoğraflarınızı email adreslerine yollayabilir veya kendi internet sitenizde yayınlayabilirsiniz. Blogger blogunuza da tek tıklama ile resim ekleyebilirsiniz.

Google’ın ürettiği Picasa programı ile fotoğraflarınızı bulmak, düzenlemek, paylaşmak kısaca fotoğraf albümünüzü yaratmak çok kolay. Bilgisayarınızdaki tüm programları bu program ile bulabilirsiniz. Bulduğunuz bu fotoğraflara istediğiniz efektleri verebilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Ve düzenlediğiniz bu fotoğrafları anında istediğiniz insanlar ile kısa yoldan paylaşabilirsiniz. Picasa oldukça başarılı bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Picasa 3.9 Özellikleri

Çevrelerle paylaşma, akışınızda resim yayınlama ve resimleri orijinal boyutlarında yükleme gibi Google+’ya yükleme seçenekleri eklendi. Sosyal Etiketleme: Google+ çevrelerinizdeki kişileri etiketleyin ve G+ ile bilgilendirin.

picasa-3-9-turkce-indir

Yeni fotoğraf düzenleme efektleri vardır

Kızılötesi, Lomo Tarzı, Holga Tarzı, HDR Tarzı, Sinemaskop, Orton Tarzı, Altmışlar, Renkleri Tersine Çevir, Isı Haritası, Gece Görüşü, Çapraz İşleme, Poster Efekti Ver, İki Tonlu, Artırma, Bulanıklaştır, Vinyet/Mat, Pikselleştir/Odaklı Pikselleştir, Odaksal Zum, Kalem Çizimi, Neon, Çizgi Roman, Sınır, Yuvarlatılmış Kenarlar, Gölge, Müze Matlığı, Polaroid

Yan yana düzenleme: İki farklı resmi veya aynı resmin farklı sürümlerini yan yana görüntüleyerek karşılaştırın. Yeni fotoğraf makineleri için güncellenen RAW desteği.

WebP dosyaları için destek. Araçlar > Deneysel menüsüne veritabanınızı başka bir yerel sürücüye taşımak için kullanabileceğiniz destek seçeneği ekledik. Yüz Filmi oluşturucu geliştirmeleri: Eklenen fotoğraf sayısı, tarihe göre sıralama. Şimdi senkronize et özelliği, paylaşılmayan albümleri gizli olarak yüklüyor.

Uygulamayı kaldırdığınızda veya yeniden yüklediğinizde ya da yeni bir bilgisayara taşıdığınızda, sanal albümler için geliştirilmiş geri yükleme seçeneği. Albüm verileri artık diğer tüm düzenlemelerinizle birlikte picasa.ini dosyasına yazılıyor. OAuth desteği: Uygulamaya özel şifre edinmeden 2 adımlı hesapları kullanma.

Picasa 3.9 Bilgileri

Boyutu: 13.04 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Google

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

7 Yorum yapıldı

 • mehmet
  30 Nisan 2012

  Deneyecez bakalım 🙂

 • yelda
  6 Ağustos 2012

  bakalım nasıl birşey..

 • 15 Ekim 2012

  nasıl inidiriliyor ??

 • admin Author
  15 Ekim 2012

  Yükleme yazısının altındaki indirme bağlantısına tıklayın.

 • doğukan çalışır
  1 Şubat 2014

  photoshp gibi

 • ceyda
  6 Haziran 2014

  İndiriyor ama tıkladığımda dosya açılamıyor yazıyor napıcam?

 • admin Author
  6 Haziran 2014

  Hangi Windows sürümü kullanıyorsunuz?

"Picasa 3.9 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status