August 15, 2022


Kalite kaybı olmadan fotoğrafları yeniden boyutlandırma programı

BenVista PhotoZoom Pro 7, dijital fotoğraflar ve grafikleri büyütmek ve küçültmek için dünyanın bir numaralı yazılım çözümüdür. PhotoZoom Pro 7, yalnızca diğer yazılımlardan (1 milyondan 1 milyon piksele) daha büyük görüntüler oluşturmakla kalmaz aynı zamanda yüksek kaliteli sonuçlar da üretir. PhotoZoom Pro 7, temiz kenarları, keskinliği ve ince detayları koruyan benzersiz, ödüllü bir görüntü yeniden boyutlandırma teknolojisi olan S-Spline Max ile donatılmıştır.

Gürültülü, sıkıştırılmış orijinaller bile başarılı bir şekilde büyütülebilir. Normalde, gürültü ve JPEG sıkıştırma eserleri büyütme sırasında rahatsız edici bir şekilde görülebilir hale gelir. Ancak PhotoZoom Pro 7, bu bozulmaları ortadan kaldırmak için araçlar sunar. PhotoZoom Pro 7’nin dağınıklığın altındaki yerden kazabildiği ayrıntıların sayısına hayran kalacaksınız.

PhotoZoom Pro 7 son derece kullanımı kolaydır ve çeşitli önceden tanımlı ayarlarla birlikte gelir. Bu ayarlar el ile de ince ayarlanabilir. Kendi yeniden boyutlandırma profillerinizi bile bir araya getirebilirsiniz: tek bir tıklama ile seçilebilen en sevdiğiniz yeniden boyutlandırma yönteminin ve boyut ayarlarının derlemeleri. Sıklıkla aynı ayarları kullandığınızda, yeniden boyutlandırma profilleri iş akışınızı düzene sokar.

Toplu işleme yoluyla, çok miktarda resim tek seferde yeniden boyutlandırılabilir. Çoklu işlemci desteği, 64 bit desteği ve PhotoZoom Pro 7’ye eklenen yeni GPU hızlandırması işlem süresini azaltır.

photozoom-pro-son-surum-turkce-indir-windows

PhotoZoom Pro 7, hem tek başına bir uygulama hem de Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements, Corel PHOTO-PAINT ve Corel PaintShop Pro gibi çeşitli ana bilgisayar programları için eklenti olarak çalışır. Ayrıca PhotoZoom Pro 7 tamamen Adobe Lightroom ile entegredir.

PhotoZoom Pro 7 hem yazdırma hem de ekran üstü uygulamalar için optimize edilmiş, mümkün olan en yüksek kalitede görüntüleri yeniden boyutlandırmak isteyen herkes için mutlaka bulunması gereken bir ürün.

Resim / fotoğraf boyutlandırma için kaliteli bir program arayanlar için yardımcı olacak en iyi programlardan birisi PhotoZoom Pro yazılımıdır. Kalite kaybı olmadan fotoğrafları büyütmek ve küçültmek için faydalı bir programdır.

PhotoZoom Pro Bilgileri

Sürüm: PhotoZoom Pro 7

Boyut: 25.52 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhotoZoom Pro Son Sürüm Türkçe İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status