Fotoğraflardan film yapma programı

PhotoToFilmfotoğraflardan film yapmak için kullanacağınız ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Dijital fotoğraf makinesi kullanıyorsanız veya fotoğraf çekmeyi çok seviyorsanız PhotoToFilm ile çektiğiniz fotoğrafları kısa filmlere dönüştürün. PhotoToFilm ile kolayca fotoğraflardan küçük film şeritleri oluşturabilirsiniz.

PhotoToFilm basit arayüz ve kullanım kolaylığı ile bir kaç dakikada fotoğraflardan video film hazırlayın. Bu program ile hazırlayacağınız filmleri DivX formatında kaydederek televizyondan kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Aileniz veya sevdiğiniz arkadaşlarınız için güzel sürprizler hazırlayabilir veya eşiniz ile geçirdiğiniz yılları bir film şeridine koyabilirsiniz.

PhotoToFilm öyle kuru kuru film yapmanızı istemez. Birkaç tıklamayla profesyonel görünümlü efektler eklemenize izin verir ve video oyun yazmayı sağlar. Fotoğrafları bir araya getirip eğlenceli video slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflara efekt uygulayarak daha ilgi çekici görünümler kazandırabilirsiniz.

PhotoToFilm kullanımı çok kolaydır. JPEG, Bitmaps biçiminde fotoğrafları program arayüzüne ekleyin. Arka plan müziği ekleyebilirsiniz. Yazı ekleyerek duygularınızı ifade edebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflara efektler uygulayabilirsiniz. Her şey tamamlandıktan sonra kaydedin. Bilgisayarınızda bulunan codec bileşenleri kullanarak DivX formatında film oluşturur.

Ayrıca PhotoToFilm ile hazırlayacağınız filmleri DVD’ye yazdırabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Dilerseniz DVD yazma programlarına göz atabilirsiniz. Fotoğrafları film yapmak için ücretsiz ve Türkçe PhotoToFilm programını tavsiye ederiz.

phototofilm-son-surum-indir-ucretsiz-fotograflardan-film-yapma-programi

PhotoToFilm Bilgileri

Son Sürüm: PhotoToFilm 3.5

Boyutu: 1.53 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: KC Softwares

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhotoToFilm Türkçe İndir – Ücretsiz Fotoğraflardan Film Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status