August 13, 2022


Photoscape: Resim/Fotoğraf Düzenleme Programı

Photoscape resim/fotoğraf düzenleme (resim ölçeklendirme, resim boyutlandırma, fotoğraf ölçeklendirme, fotoğraf boyutlandırma vs) programıdır. Sürekli fotoğraf çekenler, fotolar ile içli dışlı olanlar için çok güzel bir program. Çektiğiniz fotolar kötü mü gözüküyor, düzeltmek veya geliştirmek mi gerekiyor? Photoscape programı ile basit bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Photoscape programının ücretsiz ve Türkçe dil desteği olması da ayrı bir güzellik katıyor.

Photoshop kullanıcılarının hiç zorlanmayacağı kaliteli bir program. Photoshop kadar kaliteli olmasa da, fotoğraflarınızı kaliteli bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Aşağıdaki özelliklerine baktığımız zaman ücretsiz bir programda olması gerekenden fazla özellik olduğunu görebiliriz.

Photoscape-indir-foto-duzenleme

Photoscape Özellikleri

Bir klasör içine sevdiğiniz fotoları slayt gösterisi yapabilirsiniz. Yeniden boyutlandırma, parlaklık ve renk ayarı, beyaz dengesi, arka ışık düzeltme, çerçeveler, balonlar, mozaik modu, metin ekleme, çizim resimleri, kırpma, filtreler, kırmızı göz düzeltme, çiçek, boya fırçası, klon damgası, efekt fırçası gibi düzenleme seçenekleri. Toplu halde resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Bir final fotoğrafı oluşturmak için sayfa çerçevesi üzerinde birden fazla fotoğrafı birleştirebilirsiniz. Dikey veya yatay olarak birden fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Hareketli GIF resimleri oluşturabilirsiniz. Animasyonlu fotoğraf oluşturmak için birden fazla fotoğrafı kullanabilirsiniz.Portre çekimleri, CDV, vesikalık fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Ekran görüntülerini yakalayabilir ve kaydedebilirsiniz. Toplu şekilde fotoğraf dosya adlarını değiştirebilirsiniz. RAW formatında ki fotoğrafları JPG formatına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden benzer yüzleri arama özelliği.

Sürümü: Photoscape 3.7

Boyutu: 20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: MOOII TECH

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Photoscape İndir – Resim Düzenleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status