August 17, 2022


Windows 10, 8.1 İçin Fotoğraf Efektleri ve Komik Yüz Yapma Programı

photofunia-indir-iphone-ipad-fotograf-efektleri-ve-komik-yuz-yapma-programiPhotoFunia size eğlence dolu bir deneyim sunan Windows 10, 8.1 bilgisayarlar için ücretsiz bulut tabanlı fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Windows bilgisayardan bir fotoğraf çekin veya galeriden bir fotoğraf seçin ve komik fotoğraf efektleri uygulayarak eğlenceli suratlar oluşturun. Özel teknolojisi ile otomatik olarak fotoğraf karşısında tanımlar ve fotoğraf efektleri ekleyerek, komik yüz fotoğraf oluşturmanızı sağlar.

PhotoFunia ücretsiz ve kullanımı çok kolaydır. Sadece fotoğrafınızı ve efektlerden hoşuna gideni seçin, 300’den fazla farklı efektlerden istediğiniz bir efekti seçin ve PhotoFunia geriye kalanı yapacaktır. Birbirinden güzel fotoğraf efektleri ve filtreleri arasından seçim yapın.

Windows 10 için PhotoFunia uygulamasını açın ve bir fotoğraf seçin. Fotoğraflara farklı bir görünüm kazandırmak için ilgi çekici efektler uygulayın. Fotoğraflarınızı dünyanın en iyi reklam panolarına koyun. Birbirinden farklı fotoğraf efektleri ile harika görüntüler oluşturun ve Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlar üzerinde kolayca paylaşın.

Sistem: Windows 10, 8.1

Boyutu: 5.51 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Üretici: Capsule Digital

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhotoFunia İndir (Windows 10 Mağaza) Fotoğraf Efektleri ve Komik Yüz Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status