October 5, 2022


iPhone, iPad İçin Fotoğraf Efektleri ve Komik Yüz Yapma Programı

photofunia-indir-iphone-ipad-fotograf-efektleri-ve-komik-yuz-yapma-programiPhotoFunia size eğlence dolu bir deneyim sunan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz bulut tabanlı fotoğraf düzenleme aracıdır. iPhone telefondan bir fotoğraf çekin veya galeriden bir fotoğraf seçin ve komik fotoğraf efektleri uygulayarak eğlenceli suratlar oluşturun. Özel teknolojisi ile otomatik olarak fotoğraf karşısında tanımlar ve fotoğraf efektleri ekleyerek, komik yüz fotoğraf oluşturmanızı sağlar.

PhotoFunia ücretsiz ve kullanımı çok kolaydır. Sadece fotoğrafınızı ve efektlerden hoşuna gideni seçin, 300’den fazla farklı efektlerden istediğiniz bir efekti seçin ve PhotoFunia geriye kalanı yapacaktır. Birbirinden güzel fotoğraf efektleri ve filtreleri arasından seçim yapın.

iPhone, iPad için PhotoFunia uygulamasını açın ve bir fotoğraf seçin. Fotoğraflara farklı bir görünüm kazandırmak için ilgi çekici efektler uygulayın. Fotoğraflarınızı dünyanın en iyi reklam panolarına koyun. Birbirinden farklı fotoğraf efektleri ile harika görüntüler oluşturun ve Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlar üzerinde kolayca paylaşın.

Son Sürüm: PhotoFunia 4.0.3

Sistem: iOS 7.0 ve üzeri

Boyutu: 7.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Üretici: Capsule Digital

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhotoFunia İndir (iPhone, iPad) Fotoğraf Efektleri ve Komik Yüz Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status