August 17, 2022


Bilgisayardan telefon araması yapma programı

Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra neredeyse artık her şeyi telefon üzerinden yapmak mümkün olmaktadır. Eski uygulamalardan birisi olan bilgisayardan telefon araması yapma uygulamaları hala popülerdir. Bunun için piyasada çok çeşitli program bulmak mümkün değil. Bu yazımızda işinize yarayacak ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güzel bir VOIP uygulaması mevcuttur.

PhonerLite Windows sistemler için düzenlenmiş ücretsiz bir VoIP telefon uygulamadır. PhonerLite (VoIP, Voice over IP) PC üzerinde internet telefonu için kullanmayı sağlar. Yani bilgisayardan telefon numaralarını çevirerek, cep telefonu veya ev telefonu ile konuşuyor gibi konuşabilirsiniz.

Bilgisayardan telefon araması yapmak için VoIP programları gerekir. PhonerLite yazılımı da bu alanda geliştirilmiş güzel ve yardımcı bir programdır. PC’den ücretsiz olarak telefon araması yapmak için hemen bu programı indirin ve telefon numarasını tuşlamaya başlayın.

phonerlite

Programı kullanmak için gereklilikler;

  • Tam çift yönlü ses kartı,
  • Bir mikrofon ve hoparlörler (alternatif bir kulaklık),
  • İnternet bağlantısı,
  • SIP destekleyen sağlayıcıdan bir hesabınızın olması gerekir.

PhonerLite yapılandırılabilir bağımsız olarak, bir çok SIP profillerini destekler. PhonerLite TLS, SRTP ve ZRTP gibi sanat şifreleme yöntemlerini destekler.

Bilgisayardan telefon araması yapmak için ücretsiz program arıyorsanız PhonerLite yazılımını denemenizi tavsiye ederiz.

PhonerLite Bilgileri

Boyutu: 4.83 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhonerLite Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status