August 15, 2022


Ücretsiz iPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi

PhoneBrowse, jailbreak’li veya jailbreaking olmaksızın iPhone, iPad ve iPod touch dosya sisteminize erişmenizi, keşfetmenizi ve yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir iOS dosya tarayıcı programıdır. iOS cihazlarınızda kaydedilen tüm dosya türlerini eskrimle ekleyebilir, silebilir veya yeniden adlandırabilirsiniz. iPhone kilit ekranınızı kolayca değiştirebilir veya taşıyıcının logosunu değiştirebilirsiniz. iTunes alternatif olarak kullanabileceğiniz başarılı bir dosya yöneticisi programdır.

PhoneBrowse, ücretli sürümün pek çoğunu içeren PhoneTrans Pro adlı uygulamanın ücretsiz sürümüdür. Yani, iDevice dosya sisteminize göz atabilir ve dosyalarınızı PC’nize kopyalayıp aktarabilir veya tersi şekilde kopyalayabilirsiniz.

Mobil cihazların çoğu artık yüksek çözünürlüklü multimedya dosyalarını ve oyunlarını sunma kapasitesine sahiptir. Dosyaların transferi için Apple cihazlar ile bilgisayar arasında bir bağlantı kurmanın gerektiğini hepimizi biliyoruz. Zarif tasarımı ve sezgisel kullanım özellikleri ile Apple cihazların Windows bilgisayardan yönetimini sağlayan böyle yardımcı bir programa ihtiyaç vardır.

Programdan faydalanabileceğiniz üç ana sekme yer almaktadır. Bunlardan birincisi bilgilendirme amacı taşımaktadır. Cihazınızın işletim sistemini, seri numarasını, batarya/pil durumunun yanı sıra ayrıntılı bir şekilde bellek ayırma gibi cihazın kimlik bilgilerini görüntüler.

iOS cihazlardaki dosyaları ve yüklü uygulamaları yönetme

Windows Explorer gibi, PhoneTrans Pro’yu telefonunuzdaki veya tabletinizdeki dosyaları taşımak, yeniden adlandırmak, değiştirmek ve düzenlemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca iOS 5’in WiFi senkronizasyonu ile sınırsız sayıda iPhone / iPad / iPod arasında dosya aktarabilirsiniz. Tüm dosyalar, içe veya dışa aktarma imkanıyla birlikte ek klasörler halinde kaldırılıp organize edilmek üzere görüntüleme imkanı da sağlar.

Programın bir diğer faydalı özelliği ise iOS cihazdaki uygulamaları yükleme ve yönetme konusunda yardımcı olmasıdır. Ayrıca paketlenmiş uygulamaları daha kolay işlemek ve özel kategorilerde görüntüleme imkanı sağlar. Yani anlayacağınız Apple cihazlardaki dosyaları ve uygulamaları bilgisayar üzerinden daha kolay bir şekilde yönetmek için harika yardımcı bir programdır.

Sonuç olarak, PhoneBrowse iOS dosya sisteminizi manipüle etmenizi ve düzenlemenizi sağlayan kullanışlı bir uygulamadır. Program yaklaşık olarak 6 MB dosya boyutuna sahiptir ve tüm Windows sistemlerinde çalışmaktadır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhoneBrowse İndir – Ücretsiz iPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status