August 13, 2022


Pes 2013 Türkçe Spiker Yaması

Pes 2013 oyununda Türkçe spiker istiyorsanız bu ücretsiz olarak sunulan Pes 2013 Türkçe Spiker yamasını kullanabilirsiniz. Pes 2013 Türkçe Spiker 4 güncellemesi ile neredeyse %100 Türkçe olmuş durumda. Bu ye güncel sürümünde neler yeni ve neler geliştirilmiş?

Pes 2013 oyunu içinde ki neredeyse tüm ses dosyaları Türkçe’ye çevrilmiş durumda. Oyuncu isimleri ve takımlar tamamen Türkçe seslendirilmiş durumda. Bu Türkçe Spiker yamasının oyuna ters etkisi olabileceğini düşünüyorsanız rahat olabilir. Herhangi bir sıkıntı olmadan kolayca yamayı yükleyebilirsiniz. Oyuncuların isimlerinin ve oyun içerisindeki çoğu replikler Türkçe olmuş durumda.

Pes 2013 Türkçe Spiker 4 yaması ile oyunda oluşturmak istediğiniz oyunculara spiker isim seslendirmesi ataması yapabilir veya orjinal seslendirmeyi kullanabilirsiniz.

Pes 2013 Türkçe Spiker yamasını doğru bir şekilde yükleyin!

Pes 2013 Türkçe Spiker yama yüklemesi yapanlar uyum sorunu yaşayabiliyor. Bu uyum sorunun nedeni DLC versiyonların aynı olmamasıdır. DLC versiyonların uyumlu olmasını kontrol etmek için aşağıdaki adımları takip edin;

Pes 2013 Türkçe Spiker 4 yaması içinde 4 farklı DLC dosyası mevcut. Oyuna girdikten sonra, menü ekranından oyun versiyonunu kontrol edin. Kontrol ettikten sonra doğru DLC versiyonu indirmeniz gerekiyor. 3, 4, 5 ve 6 olmak üzere 4 DLC versiyonuna göre uyumlu olması için Türkçe Spiker dosyalarından uyumlu olanı seçin.

Boyutu: 537 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Türkçe Spiker

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Pes 2013 Türkçe Spiker 4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status