October 5, 2022


PDFCreator: PDF dosyası oluşturma ve PDF’ye çevirme programı

PDFCreator neredeyse herhangi bir Windows uygulamasından PDF dosyaları oluşturmak için ücretsiz ve Türkçe PDF dönüştürücü programdır.

Bu program ile herhangi bir belgeyi kolayca PDF dosyasına dönüştürmek mümkündür. PDF dosyası oluşturmanın yanı sıra bir çok faydalı özellikler sunuyor. Oluşturduğunuz PDF dosyaların güvenliğini sağlamak için şifre ile koruma sağlayabilir, PNG, JPG, TIFF, BMP, PCX, PS, EPS dosyalardan PDF dosyası oluşturabilirsiniz.

Bu uygulama, doğrudan bağlam menüsünden bile PDF belgeleri oluşturmak için herhangi bir çaba harcamadan kullanılabilecek sanal bir yazıcı yüklemektedir. Bu sanal yazıcı ile herhangi bir belgeyi PDF formatında yazdırma imkanı sağlar. Yazdırma işlevi ile herhangi bir programdan PDF dosyası oluşturma özelliğine sahiptir. Bir çok kullanıcı bu tarz programları anlamakta ve kullanmakta zorluk yaşamaktadır. İşin mantığını çözmeye başladığınız zaman her şey daha anlaşılır olacaktır.

Bunlara ek olarak, hazırlanan PDF dosyaları e-posta yoluyla gönderebilir, bilgisayarınıza tanımlı birden fazla yazıcı kullanabilir, komut satırı arayüzü aracılığıyla belgeler oluşturabilir, önceden tanımladığınız birden fazla profil kullanabilir ve bazı ayarlamalar yapabilirsiniz.

Ayrıca, program PDF dosyası içine bir çok PDF dosyasını alarak PDF dosya birleştirme imkanı sağlıyor.

PDFCreator son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PDFCreator 1.4.1 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status