October 5, 2022


PDF dosyasından JPG dosyasına dönüştürme programı

PDF To JPG Expert indir-pdf den jpg ye donusturme programiPDF To JPG Expert, PDF formatından JPF görüntü formatına dönüştürme yapan ücretsiz ve Türkçe PDF dönüştürücü programdır.

PDF To JPG Expert toplu olarak da PDF belgeleri, görüntü formatlarına dönüştüren ücretsiz kullanımı kolay ve güçlü bir araçtır. PDF to JPG converter, PDF to PNG converter, PDF to TIFF converter, PDF to PCX converter, PDF to PSD converter programı gibi çalışır.

Yani kısacası PDF’den JPG, PNG, TIFF, PCX ve PSD görüntü formatına dönüştürme yapar. Program arayüzüne PDF dosyalarını sürükleyin ve bırakın ve ardından dönüştür düğmesine tıklayarak dönüştürme yapabilirsiniz.

Dönüştürme için Adobe Acrobat veya Adobe Reader gerektirmez. Ayrıca korumalı, şifreli PDF belgeleri dönüştürmeyi destekler. Ayrıca çözünürlük, görüntü kalitesi, renk ve çıkış görüntü boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Bu PDF belgelerini 35 farklı resim formatına dönüştürmeyi sağlar ve görüntüleri grayscaled veya renkli ya da monochromous vb olup olmayacağını belirleyebilirsiniz. Bu hızlı ve orijinal belge düzenini koruyan ve PDF belgelerin tüm sürümlerini destekler.

PDF To JPG Expert programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumludur.

Boyutu: 1.19 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PDF To JPG Expert İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status