PDF Dosyaları Düzenleme Programı

PDF-Eraser-indirPDF Eraser, PDF dosyalar üzerinde kolaylıkla düzenleme yapmanızı sağlayan ücretsiz bir program. PDF Eraser, PDF dosyalardan metin, görüntü ve logo vb  gereksiz tüm nesneleri silmek için yardımcı olan ücretsiz bir Windows uygulamasıdır. Bir PDF dosyasındaki bazı özgün içerikleri kaldırmak için bu programı kullanın ve sonra kendi metin ve resimlerinizi ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, gereksiz PDF sayfaları silmeyi sağlar.

PDF Eraser ile PDF belgeler üzerinde, silme, kesme, metin ve görsel eklemeler yapabilirsiniz.

PDF belgesinde istenmeyen metin ve görüntüler var ise, bunları silmek ve yeni bir PDF dosyasına kaydetmek için PDF Eraser kullanabilirsiniz. PDF içine kendi metin ve resimlerinizi eklemek için bu programı kullanabilirsiniz. PDF sayfaları döndürme/çevirme yapabilirsiniz. PDF Eraser doğru yönde PDF sayfaları döndürmek için yardımcı olacaktır. Bazı PDF sayfaları gereksiz ise, böylece istenmeyen sayfaları silmek için dahili PDF Page Cutter kullanarak PDF sayfaları silebilirsiniz.

Kolayca PDF metinleri silme, PDF görüntüleri ve logoları silme, PDF’ye metin ekleme, PDF dosyalara resim yerleştirme, PDF sayfaları kesme/silme ve silgi boyutunu özelleştirme yapmayı sağlar.

Sürümü: PDF Eraser 1.0.2

Boyutu: 27.78 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: PDF Eraser

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PDF Eraser 1.0.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status