August 10, 2022


PDF den Resim Çıkarma, Resim Ayıklama Programı

PDF döküman, belge içerisinde ki resimleri almak zor olabilir. PDF dosyalarından resimleri tek bir tıklama ile alıp, kaydetmek istiyorsanız kaliteli bir programı paylaşacağım. Kusura bakmayın fazla detaylı araştırma yapmadım, o nedenle ücretsiz bir program paylaşmıyorum. Bu konu ile ilgili ücretsiz programları biliyorsanız bizlerle paylaşın.

PDF Image Extraction Wizard adında ki bir program PDF dosyalarından resimleri ayıklamayı sağlıyor.

PDF Wiz ile PDF belgelerden gömülü bitmap görüntüleri ayıklamak ve ayrı ayrı görüntü dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Tek bir tıklamayla tüm resimleri ayıklamak için seçin veya belirli pdf sayfaları ve / veya görüntü boyutları sınırlayabilirsiniz.

Programın Özellikleri:

Pdf belgelerin içinden görüntüleri kaydetme. Sihirbaz tarzı kullanımı kolay bir programdır. Batch modu: Birden çok PDF tek seferde bulunuyor. Adobe Acrobat gerektirmez. Belirli sayfaları ile sınırlı olabilir. Her şeyi, ya da sadece büyük veya küçük görüntüleri ayıklayın.

JPEG, TIFF, PNG, BMP ve TGA gibi görüntü olarak kaydeder. Şifre korumalı dökümanlardan ayıklama. Gerekirse ayıklamak istediğiniz resimleri döndürme, çevirme, birleştirme. Otomatik çiftleri atlar. İsterseniz fotoğraf veya çizimleri atlayabilir. Ayıklanan resimlere dosya sayfa numarası ekleyin.

Yeni: Sayfa rotasyon, kağıt arka plan saydamlığı, gri tonlama, ters renkler, gama düzeltme, keskinliği yumuşatma gücü, DPI veya belirli genişlik ve yükseklik boyutunu ayarlama.

Boyutu: 5 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PDF den Resim Çıkarma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status