August 13, 2022


Ücretsiz PDF Dosyanızdaki İçeriğin Kopyalanmasını Önleyin

PDF Anti-Copy, PDF metinlerinin kopyalanmasını ve düzenlenebilir biçime dönüştürülmesini önleyen bir Windows PDF güvenlik yardımcı programıdır. Bu araç tarafından işlendikten sonra, önemli PDF içeriğiniz görüntülenebilir, ancak kopyalanmayacak ve Word, Excel ve TXT gibi düzenlenebilir biçime dönüştürülmeyecek.

PDF Anti-Kopyala, başkalarının seçili metin bölümlerini ve grafikleri kopyalamasını veya PDF dosyanızı düzenlenebilir bir biçime (ör. MS Word veya Metin). Sadece korumak istediğiniz PDF dosyasını seçin ve anti-kopya korumasını uygulamak istediğiniz sayfaları seçin. Tüm sayfaları seçebilir veya sadece bir kaçını seçebilirsiniz. PDF Anti-Kopyala orijinali değiştirmeden belgenizin korunan bir kopyasını oluşturacaktır. Orijinal biçimi ve kalitesini korur.

Programı kendiniz denemek için kurun ve başlatın, Aç düğmesini tıklayın ve hedef dosyanızı seçin. PDF Anti-Copy, basit bir sayfa listesini görüntüler. Korunacak sayfaları bir kutuyu işaretleyerek seçebilir veya tüm belgeyi seçmek için “Tümünü Kontrol Et” e tıklayın. İşiniz bittiğinde “Şimdi Başlayın” ı tıklayın ve PDF Kopyası, dosyanın bir kopyasını tercih edilen dışa aktarma klasörüne kaydeder.

PDF Anti-Copy Sistem Bilgileri

Boyut: 18.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: PDF Anti-Copy

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PDF Anti-Copy İndir – PDF İçeriklerin Kopyalanmasını Engelleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status