August 15, 2022


Sistem bakım onarım programı

PCMedik 2016, bilgisayarın yavaşlamasına neden olan hatalar ve daha bir çok Windows sorunları gidermek için yardımcı olan sistem bakım onarım ve PC hata düzeltme için yardımcı bir program. Tek bir fare tıklaması ile bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. PCMedik hızlı bir şekilde ortak sorunlar için bilgisayarınızı tarar ve sorunları giderir, Windows için çeşitli kalıcı değişiklikler yapar. PCMedik bilgisayar sorunları bulur ve düzeltir.

PCMedik bilgisayarınızda bulunan işletim sisteminin ayarlarını, aniden çökmelere karşı düzenleyen ve bilgisayar performansını artıracak seçenekler bulunduran bir programdır. Basit ve kullanışlı olup, bütün ayarlamaları kolaylıkla yapabilir. Bilgisayar ayarlarında düzenleme yaparken hiçbir şekilde sisteminizde kilitlenme ile karşılaşmazsınız.

PCMedik 2016 programı sayesinde bilgisayarınızda oluşan anlam veremediğiniz çökmeler ve sisteminizdeki nedensiz yavaşlamalar tamamen ortadan kalkacaktır. Program ile yaptığınız düzenlemeler bittiğinde sisteminiz gözle görülür bir şekilde hızlanacaktır. Windows sorunları çözmek için yardımcı olacak kaliteli programlardan biridir. Ücretsiz sistem bakım onarım programlarına da göz atabilirsiniz.

PCMedik indir-sistem bakim onarim programi

Son Sürüm: PCMedik 8.8.8.2016

Boyutu: 2.90 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Virüs Taraması: 0 / 56

Üretici: PGWARE

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PCMedik İndir – Sistem Bakım Onarım ve PC Hata Düzeltme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status