Windows PC için Araba Yarışı Simülasyon Oyunu

BeamNG.drive Windows Bilgisayarlara indirerek sınırsız olanaklar sunan gerçekçi, sürükleyici bir sürüş oyununu oynamaya başlayacağınız araba yarışı simülasyon oyunlarındandır. Göz alıcı oyun görselleri ile donatılan ve araçların fiziki özellikleri, motor, aracın her bileşenini gerçek zamanlı olarak taklit ederek gerçekçi ve dinamik bir davranış elde etmenizi sağlar.

Sürüş hissi otantik ve tutarlıdır. Arabalar ile yapacağınız çökmeler gerçekçi ve şiddetlidir ve sizi oyuna tam anlamıyla kaptıracak. Yine de gerçekçilikle taviz vermeyen bir yarış tekerleği ile otantik olmasına rağmen, bir klavye veya gamepad ile sürmenin keyfini yaşayabilirsiniz. BeamNG.drive’daki ortamlar ve araçlar, detaylara oldukça önem verilerek büyük bir hassasiyetle üretilmiştir. Titiz tasarım, araştırma ve tecrübe ile gerçek dünyadaki sürüş duygusunu ve heyecanını bu yarış oyunu ile doyasıya yaşayın.

Açık bir dünya araç simülatörü olan BeamNG.drive, kamyonundaki bir teslimatı yerine ulaştırmak gibi bir görevden, yüksek hızlı bir ralli yarışına veya büyük imhalar ile donatılan yarış derbisine kadar çok çeşitli araç görevlerini kapsar. Aracın özelleştirilmesi ve detaylarını geliştirin. Polis kovalamaları, dublör zorlukları ve diğer özel ufak tefek yarış ve çarpışmanın ötesinde uygulamak isteyeceğimiz bir çok farklı oyun var.

Sonuç olarak, sürekli araç sahibi olma ve bunları çalıştırmak için üretilen araçlarla kaliteli bir oyun keyfi yaşamak isteyenlere hitap edecek.

BeamNG.drive Tanıtım Videosu:

BeamNG.drive Sistem Gereksinimleri:

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1

İşlemci: İntel i3

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 550 TI

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit

İşlemci: Üst düzey Intel i5 / i7 veya ileri teknoloji AMD 6

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 780

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

BeamNG.drive sistem bilgileri:

Boyut: Bilinmiyor

Lisans: Ücretli

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PC için Gerçekçi Araba Yarışı BeamNG.drive İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status