October 5, 2022


PC deki Program Güncellemelerini Takip Etme ve Güncelleme

Bilgisayarınızdaki tüm programların güncellemelerini takip etmek ve yüklemek zor iştir. Tek tek hepsi ile uğraşılmaz. Peki ne yapmalı? PC deki programları güncelleme, program güncellemelerini takip etmek için yardımcı olacak bir programı sizlerle paylaşıyorum.

SUMo adında ki bu program sayesinde bilgisayardaki tüm program güncellemelerini takip edebilir ve güncelleyebilirsiniz. SUMo programı hem ücretsiz hem de Türkçe bir programdır. Software Update Monitor kısaca SUMo. SUMo sayesinde bilgisayarınızda programların en son sürümünü takip edebilirsiniz.

SUMo programı Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunuyor. PC de ki tüm programların güncellemelerini takip etmek zordur. O nedenle bu yardımcı program sayesinde bilgisayarınızda ki tüm programların son sürümlerini, güncellemelerini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

SUMo indir

Programın Özellikleri

  • Yüklü yazılımların otomatik olarak algılanması.
  • Yazılım için gerekli güncellemeleri/yamaları otomatik olarak algılar.
  • Beta sürümleri (kullanıcı ayarı) filtreleri / yetkileri.

SUMo, yazılımlarınızın güncelliğini izleme programıdır. SUMo ile bilgisayarınızda kurulu olan yazılımların en güncel versiyonlarını tespit edebilmektedir. Bu sayede en güncel şekilde kalarak olası problemlerden uzak durabilirsiniz.

SUMo programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 1.52 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PC deki Programları Güncelleme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status