August 13, 2022


Password Manager XP: Türkçe Şifre Yönetici Programı

Password Manager XP indir

Password Manager XP, Windows 10 ile uyumlu hale getirilmiştir. Şifrelerinizi yönetmeniz için kullanabileceğiniz kaliteli bir program. PIN kodları, kredi kartı numaraları, erişim kodları, dosyalar ve özellikle banka işlemleri vb şifreleriniz tek bir yerde tutarak güvenliğini korur.

Özellikle internet üzerinden tüm işlemlerini yapanlar, şifrelerle çok uğraşır. Ve güvenli olması için farklı farklı şifreler kullanılması gerekir. Her şifreyi de akılda tutmak pek mümkün olmuyor. Bunun için geliştirilen şifre yönetici programları mevcuttur.  Password Manager XP programı da bunlardan birisi.

Password Manager eXtra Koruma (XP) istenen bilgileri depolamak için çeşitli veritabanları oluşturmanıza olanak sağlar. Her veritabanının kendi erişim şifresi vardır ve seçtiğiniz algoritmalar ile şifrelenir. Bu önemli verilerinizi yetkisiz erişime karşı korumayı artırır, birkaç farklı şifreleme algoritmaları uygulama yeteneği demektir.

Programın en güzel özelliklerinden biri de, şifrelerinize başkalarının ulaşmasını engellemek için Blowfish, 3DES, Rijndael, TEA, Cast128, RC4, Serpent ve Twofish standartlarında şifreleme yapabilen bir Password Generator mevcuttur.

Not: Bu program ücretli bir programdır. Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Eğer her hangi bir ücret ödemeden kaliteli ve Türkçe şifreleme programı arıyorsanız, kendi kullandığım LastPass programını kullanmanızı öneririm.

Son Sürüm: Password Manager XP 3.2.685

Boyutu: 2.36 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Password Manager XP Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status