Panoramik Resim, Fotoğraf Yapma Programı

PanoramaStudio çok çeşitli resim biçimlerinden çeşitli panoramik resimler oluşturmayı sağlayan rötuş/düzenleme araçları içeren kapsamlı bir grafik editörüdür. Bilgisayarınızda bulunan fotoğraflardan panoramalar oluşturmak için etkileyici özellikler içeren başarılı bir uygulamadır.

Tatilde veya herhangi bir yeri ziyaret ettiğimiz zaman, gezdiğimiz yerleri hatırlamak için yüzlerce resim çekiyoruz. Gerçekten ülkemizde çok etkileyici manzaraya sahip yerler vardır. Tek tek çektiğimiz resimler bu etkileyici manzaraları yakalamak için yeterli olmamaktadır. Yaşadığımız anları ve gördüğümüz manzaraları daha etkileyici hale getirmek ve hikayeyi tam anlamı ile yakalamak için panoramik görüntüler elde edebiliriz.

Aynı manzaraların veya mekanların fotoğrafını çekmenin pek çok avantajı işte burada ortaya çıkıyor. Çekilen fotoğraflardan daha geniş bir görünüm manzarası elde etmek için PanoramaStudio ile fotoğrafları bir araya getirerek panoramik fotoğraf birleştirme yapabilirsiniz.

Kolayca Panoramik fotoğraflar yapın

Bu programla panoramik fotoğraflar yapmak oldukça kolaydır. Birleştirmek istediğiniz fotoğrafları programa aktarın ve bunları doğru açı ile birleştirin, hizalama yapın ve kaydet düğmesine tıklayarak her şey hazır olacaktır. Hazırlayacağınız panorama fotoğraflar (.pap) dosyası olarak kaydedilir.

Uygulamanın en etkileyici özelliklerinden biri de, çektiğiniz fotoğrafların odak uzaklığını analiz eder ve bunları en uygun şekilde panoramayla birleştirir. İstediğiniz şekilde panoramalar oluşturmak için odak uzaklığı ve görüntü hizalama gibi ayarlamaları değiştirme imkanı sağlar.

PanoramaStudio son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PanoramaStudio 2.3.1 Std İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status