August 17, 2022


iOS işletim sistemini jailbreak yapma

PanGu, Apple tarafından yapılan kısıtlamaları ortadan kaldırmak için iOS cihazlara (iPhone, iPad, iPod touchJailbreak yapmak için yardımcı olan ücretsiz bir araçtır.

Apple kendi cihazları için belli izinler vermektedir. Bu izinlerin dışına çıkmak pekte mümkün değildir. Jailbreak yaparak iOS cihazlara daha fazla uygulama yükleyebilir ve izinleri daha da genişletebilirsiniz. PanGu yazılımı sayesinde fazla zaman harcamadan kolayca jailbreak yapabilirsiniz. Programın dili Çince olduğu için doğru işlemler yapmalı ve önemli noktalardaki ayarlamaları sizin yapmanız gerekecek.

Desteklenen cihazlar: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPod Touch 6G, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro

Jailbreak Nasıl Yapılır

Dikkat! Jailbreak işlemi oldukça önemlidir. Apple, jailbreak yapılmış cihazlara herhangi bir teknik destek vermiyor ve garanti dışında bırakıyor. Bunun yanı sıra bu işlemleri yaparken herhangi bir olumsuz sonuç ortaya çıkarsa bundan tamamen siz sorumlusunuz. O nedenle ne yaptığınız farkında değilseniz hiç bulaşmamanız en güzelidir.

Jailbreak yapmadan önce ne yapacağını bilmeniz çok önemlidir. Jailbreak konusunda bilgi sahibi değilseniz cihazınıza zarar verebilirsiniz. Bu nedenle bu konuda bilgi sahibi olandan yardım alabilir veya internet üzerinde yardımcı konulardan bilgi edinebilirsiniz.

Jailbreak işlemine başlamadan önce iOS cihazınızı bilgisayara bağlayın ve iTunes üzerinden eşleştirme yapın. Eşleştirme yaptıktan sonra PanGu’nun sizden istediği ayarları yapın. Tüm ayarlar bittikten sonra PanGu programını çalıştırın ve jailbreak işlemine başlayın.

pangu-indir-ios-isletim-sistemini-jailbreak-yapma-araci pangu-indir-ios-isletim-sistemini-jailbreak-yapma-araci-2

PanGu Bilgileri

Sürüm: PanGu 1.1

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 21.2 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Pangu.io

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PanGu İndir – iOS (iPhone, iPad, iPod) Jailbreak Yapma Aracı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status