August 15, 2022


Gelişmiş Antivirüs ve İnternet Güvenliği Programı

Panda Internet Security kimliğinizi, paranızı ve ailenizi korumak için geliştirilen en iyi internet güvenlik yazılımlarından biridir. Panda Internet Security, PC, Mac ve Android cihazlarınızı, ayrıca iPad, iPod ve iPhone’unuzu korur. En iyi güvenlik yazılımının keyfini çıkarın ve tam huzur içinde çevrimiçi göz atın, alışveriş yapın ve oynayın.

Panda Internet Security, çevrimiçi hayatınızın tadını tam bir huzur içinde çıkarmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Bilgisayarınız, güvenlik duvarınız ve Wi-Fi korumanız için maksimum antivirüs ve çevrimiçi dolandırıcılık koruması sağlar. Verilerinize, belgelerinize veya hassas bilgilerinize erişimi kontrol edin ve koruyun. İnternet güvenlik paketi sayesinde endişelenmeden internet’i kullanın. CryptoLocker gibi fidye tehditlerine karşı en büyük korumayı sağlar.

Korumak istediğiniz dosyaları belirtin ve değerli bilgilerinizi kaybetme korkusu olmadan bilgisayarınızı kullanın. Panda Internet Security ailenizi uygunsuz içerikten korur (pornografi, uyuşturucu, silah vb.). Ebeveyn kontrolü çocuklarınıza interneti kullanma özgürlüğünü verirken, aynı zamanda uygunsuz olduğunu düşündüğünüz davranışları işaretler.

İnternet kullanımının artması ile casus yazılımlar, virüsler ile bilgisayarınız için tehlikeler çoğaldı. Gelişen dünyamızda bu tehlikelerin artması ile bunlar için alınacak tedbirlerde ortaya çıkıyor. İnternet ortamında rahatlıkla gezinmek için en iyi koruma sağlayan programlardan Panda Internet Security ile rahatlıkla internette istediğinizi yapabilirsiniz.

Panda Internet Security, internet aktivitelerinizi güven içerisinde yapmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi virüslere, casus yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, kimlik hırsızlarına ve tüm diğer internet tehlikelerine karşı korur. Sahip olduğu ebeveyn kontrol yazılımı sayesinde çocuklarınızın ve ailenizin internette güven içerisinde dolaşmasını sağlar. Önceki versiyondan çok daha hızlı çalışan Panda Internet Security ile tüm internet aktivitelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Panda Internet Security Bilgileri

Sürüm: Panda Internet Security 2017 17.0.1

Boyut: 1.73 MB

Lisans: Deneme (30 günlük)

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Panda Internet Security Son Sürüm İndir – Antivirüs ve İnternet Güvenliği Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status