August 14, 2022


Panda AntiVirus Açıklama:

Panda Antivirus Pro 2010 bilgisayarınız açısından kullanımı en kolay , en duyarlı koruma,bütünleyici işlevler ile birleşik bir koruma sağlar. Sadece programı yükleyin ve ardından virüsler, casus yazılımlar, rootkit’ler, korsanlar, internet üzerinden sahtecilik ve kimlik bilgilerinin çalışması gibi tehditleri artık dert etmeyin. Artık gönül rahatlığıyla başkalarıyla sohbet edebilir, dosyaları ve videoları paylaşabilir, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemlerinizi halledebilir, en çok beğendiğiniz blogları okuyabilir veya Web’de sörf yapabilirsiniz. En yenilikçi ve kapsamlı virüs tespit teknolojileri ve gelişmiş Kolektif Akıl sayesinde çözüm artık önceki sürümlere göre çok daha hızlıdır.

Panda AntiVirus Özellikleri:

Güncellemeler

Panda Antivirus Pro 2010 programı her gün otomatik olarak güncellenir. Bu güncelleme işleminde, bu programa ait olan ve bilinen tüm virüsleri ve tehditleri programın tanımasına izin veren ve bilgisayarınızı onlara karşı koruyan Virüs İmza Dosyası yenilenir. Ürün bir kez etkinleştirildiğinde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaksızın program güncellenecektir.

Bilinen tehditlere karşı koruma:

virüs, Truva Atları, casus yazılım…
Panda Antivirus Pro 2010 programı, bilgisayarınıza herhangi bir yolla (e-posta, İnternetten dosya indirmeleri, dosya paylaşımı vb.) ulaşabilen ve bilgisayarınızda kalabilen bilinen tipteki tüm zararlı yazılımları saptar ve temizler.

Bilinmeyen tehditlere karşı koruma:

Yenilikçi TruPrevent Technologies sayesinde Panda Antivirus Pro 2010 programı, özellikleri henüz tam olarak saptanamamış şüphe arz eden tehditleri saptamakta ve engellemektedir.

Güvenlik duvarı koruması:

Kişisel güvenlik duvarı, internete bağlı olduğunuzda izinsiz girişleri engeller. Bilgisayarınızdaki bir program izinsiz bir şekilde İnternete erişmeye çalışıyorsa (veya aksi), Panda Antivirus Pro 2010 programı bunla ilgili olarak sizi uyarır ve bu eyleme izin verme veya bu eylemi reddetme seçeneğini size sunar.

Güvenlik açıklarına karşı koruma:

Kötü amaçlı yazılımlar ve korsanlar için kolay bir av olmanıza sebep olabilecek güvenlik açıklarına karşı sizi korur. Şimdi tespit edilen açıkları kapatarak bilgisayarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

Panda AntiVirus Pro 2010 artık kullanılmamaktadır. Panda AntiVirus Pro son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Panda AntiVirus Pro 2010 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status