October 5, 2022


Ücretsiz ve Türkçe Daha Hızlı Firefox Tarayıcı Keyfi

pale-moon-web tarayiciPale Moon Browser (64Bit) Mozilla Firefox alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe web tarayıcı, internet tarayıcısıdır. Mozilla Firefox alternatifi ve hızlı bir internet tarayıcısı arıyorsanız Pale Moon Browser programını deneyebilirsiniz. Windows için özel olarak oluşturulmuş ve Firefox tabanlı optimize tarayıcı.

Bu tarayıcıyı kullanmaya başlamanız, Firefox tarayıcınızı tamamen kapatmanız gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca Pale Moon, Firefox tarayıcısının sahip olduğu tüm özellikleri de taşımıyor. Çok önemli olmayan ve devre dışı bırakılabilecek özellikler dikkatlice seçilerek tarayıcıdan kaldırılmış. Böylece hızın artırılması hedeflenmiş.

Pale Moon internet tarayıcısı güncel işlemciler için yüksek optimizasyon sağlar. Yıllardır geliştirilen Firefox tarayıcısı kadar güvenli ve Firefox tabanlı tarayıcıdır. Ayrıca daha hızlı internet deneyimi sunar. Gereksiz ve isteğe bağlı olan kodları devre dışı bırakması sayesinde daha az bellek kullanımı sunar. Sayfa çiziminde ve komut işlemede önemli hız artışı sağlar. SVG ve Canvas’ı destekler.

Son Sürüm: Pale Moon 26.2.1

Boyutu: 23.68 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista XP 64 Bit

Virüs Taraması: 0 / 56

Ücretici: Moonchild Productions

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Pale Moon (64 Bit) Türkçe Son Sürüm İndir – Ücretsiz Web Tarayıcı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status