Paint.NET: Ücretsiz ve Türkçe resim/fotoğraf düzenleme programı.

Paint.NET Paint alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz resim ve fotoğraf düzenleme (photoshop) programıdır. Paint.NET Türkçe Yaması mevcuttur.

Paint.NET ücretsiz Türkçe programının Katmanları(layers) destekler, limitsiz geri alma(undo) özelliği vardır, özel efektleri ve çok gelişmiş resim araçları bulunur. Paint.NET yazılımı Washington State University tarafından hazırlanmıştır, ilk yazılış amacı Windows Paint yazılımına alternatif olmasıdır fakat program çok gelişmiş bu durumu aşmıştır.

Paint.NET Performansı:

Kapsamlı çalışma Paint.NET en hızlı görüntü editörü kullanılabilir halinegetirildi. Atom işlemci veya 8 ile Çift Intel Xeon iş istasyonu blazingly hızlı işlemci çekirdeği ile daha verimli çalışabilir hale getirildi.

Paint.NET indir-fotograf duzenleme programi

Paint.NET Katmanları:

Genellikle sadece pahalı ya da karmaşık profesyonel yazılım bulunan, katmanları zengin bir görüntü deneyimi için kompozisyon temelini oluşturmaktadır. Bunları bir şeffaflık slaytlar o zaman birlikte aynı anda, biçim bir resim incelendi yığını olarak düşünebilirsiniz

Bu katmanları desteği ile sezgisel kullanıcı arayüzü ve yenilikçi özellikleri, sınırsız, ve faydalı ve güçlü araçlar, çeşitli özel efektleri vardır.

Paint.NET son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

5 Yorum yapıldı

 • Evrim
  17 Ekim 2011

  saolunn

 • 18 Temmuz 2012

  nıce

 • tolga
  9 Ocak 2014

  tşk ederim işime yarayacak

 • 24 Ocak 2014

  türkçe yama linki kırık güncellermisiniz..!

 • admin Author
  24 Ocak 2014

  Türkçe yama linki yenilenmiştir.

"Paint.NET 3.5.11 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status