Windows Bilgisayar için Ücretsiz Ekran Büyütücü

OneLoupe, görme özürlü veya zayıf gözlü insanlar için veya fotoğrafların, çizimlerin ve daha yakından incelemek istediğiniz başka şeylerin büyütülmüş detaylarını incelemek için kullanışlı bir ekran büyüteci.

OneLoupe ekranı büyütülmüş her şeyi görmek için gereklidir. Basit ve kolay kullanımlı küçük Büyüteç, tüm güzel ayrıntıları, hatta I-Net’deki küçük basmayı deşifre etmek için ona ihtiyacınız olduğunda hazırdır. OneLoupe çok kullanışlı bir araçtır. Ve sistem üzerinde neredeyse hiçbir yük yoktur, kurulum gerekli değildir. Masaüstüne yerleştirildiğinde, her zaman kullanıma hazırdır.

Program büyüteci penceresinin boyutunu ve yakınlaştırma gücünü ayarlamanıza izin verir ve isteğe bağlı olarak büyütülmüş alanın bir bitmapini panoya kopyalayabilirsiniz. OneLoupe sistem tepsisinde çalıştırabilir ve kurulum gerektirmez.

Ayarlanabilir yakınlaştırma aralığı ve yakınlaştırma faktörü, bireylerin bireylerin ihtiyaçlarına adapte olmasını sağlar. Bu elbette en sevdiğiniz ayarlarla bir sonraki OneLoupe başlatılması için kaydedilecektir. Masaüstündeki ekranınızdan renkli piksel alın; aynı zamanda, panoya üzerinde rahat bir çalışma için, yakınlaştırma aralığındaki görüntülerin hızla oluşturulması imkanı sunduğunu unutmamak için de uygulanmaktadır.

OneLoupe Sistem Bilgileri

Boyut: 42 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Nenad Hrg

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"OneLoupe İndir – Ücretsiz Ekran Boyutunu Büyütme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status