September 29, 2022


Windows PC İçin Ücretsiz ve Türkçe Okey Oyunu

okey-oyunuOkey Oyunu, Windows bilgisayarda kolayca oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe Okey oyunudur. Okey Oyunu tüm Windows sistemleri ile uyumludur. Çok küçük dosya boyutuna sahiptir. Kolayca indirin ve bilgisayara yükleyin.

Okey Oyunu özelliklerine bakacak olursak. Oyuncuların isimlerini, kaçtan düşüleceğini, göstergenin olup olmayacağını,  kırmızı/siyahta 2 katı, oyun hızını, zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz. Gölgeli, metal, turkuaz, cam, normal, ters,  cilalı taş ve kömür olmak üzere 8 farklı tema arasından seçim yapabilirsiniz. Skor seçeneğine tıklayarak skor tabelasına göz atabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra Diz düğmesine tıklayarak taşların hazır dizilmesini sağlayabilirsiniz. Okey açık veya kapalı olması için Gizle düğmesini kullanın.

Yardım kısmından oyunla ilgili yardımcı bilgiler alabilirsiniz. Evet oyun bu kadar. Bilgisayara karşı okey oynamak isteyenler hemen Okey Oyunu’nu indirin ve oynamaya başlayın. Oyun ekran teması Windows son sürümlerinde görüntü açısından sıkıntılar oluşturabilir.

Sürüm: Okey Oyunu 2.1

Boyutu: 856 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Okey Oyunu 2.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status