August 10, 2022


NVIDIA 3D Vision Video Player 

NVIDIA 3D Vision Video Player 3D Vision ekranı destekleyen bir ücretsiz, bedava video oynatıcı. NVIDIA 3D Vision Video Player, NVIDIA 3D Vision ile etkileyici 3D film deneyimi sağlar. Stereoskopik videolar ve DVD’ler oynamanızı sağlar ve bir yakalama aygıtından canlı video izlemenize olanak sağlar. Hemen hemen tüm medya formatlarını, örneğin AVI, MPEG, WMV, ASF ve MOV destekler.

Resim mpo, jpg, jps, tif, gif, png and bmp formatını da destekler. Windows Media Dual Stream dosyaları destekler. RGB renk alanı dönüşüm XYZ dahil Dijital Sinema Paketleri (DCPs),  MXF dosyaları destekler. Windows Media 7.1 ve 5.1 kanallı ses kod çözme. Windows Media Akışı. 3D-DVD oynatma. Her film için video kütüphane mağazalar ayarları. Stereoskopik meta dosyaları içe ve dışa aktarma.

NVIDIA 3D Vision Video Oynatıcı

Desteklediği video türleri; (.avi), MPEG-1 (.mpg), MPEG-2 (.mpg, .m2ts, .mts, .ts), MP4 (.mp4), 3D Blu-ray files (.ssif), Windows Media (.wmv, .asf), QuickTime (.mov), Material Exchange Format (.mxf), Matroska (.mkv) ve Flash (.flv).

Komut satırı kontrolü. OLE otomasyonu. Windows Media Center IR uzaktan kumanda ile uyumlu. DMX512 (OpenDMX donanımla uyumlu), seri port ve programları ve komut dosyası yürütme yoluyla dış etkilerini kontrol etme. DXVA2 tabanlı GPU hızlandırılmış video kod çözme. Şimdi DirectX Video Acceleration (DXVA2) kullanarak 3B video GPU hızlandırma desteği. Bu özellik Yayın 265 ve daha yüksek sürücüler gerektirir. Donanım ivmesi MPEG-2 ve H.264 kodlanmış dosya formatları ile desteklenmektedir. Hem Pencere Aero ve kapatma ile 3D Vision pencere modu video oynatma sağlar. Bu özellik Yayın 270 ve daha yüksek sürücüler gerektirir.

Sürüm: 1.7.5

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 4,51 MB

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • 16 Aralık 2012

    bu site yenilendi.sitenin eski halini biliyorun güzeldi.her şey vardi.çok başarılıydılar anlaşılan seviyeyi üst seviyelere çıkarmışlar bakıp görecegim şimdi nekadar iyi.çalışmalarınızın devamını dılıyorum .

  • selım
    6 Şubat 2013

    daha denemedım

"NVIDIA 3D Vision Video Player 1.7.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status