Noter Kağıdı Hazırlama Programı

Noteratör, bilgisayara kurulum yapmadan doğrudan çalıştırabileceğiniz ve Noter kağıdı hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe programdır.

Noteratör programını ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Program ekranının alanı 3 bölüme ayrılmıştır. En sol kısımda Mükellef, Defter ve Noter bilgilerini gireceğiniz alanları göreceksiniz. Bu alanlara bilgi girdiğiniz zaman anlık olarak sayfanın önizlemesini göreceksiniz. Programın tek kötü tarafı program penceresini büyütme veya küçültme yok. Bu nedenle ekranı büyütmeye çalışmayın.

Program arayüzünün orta kısmında ise sayfa numarası, sayfa yapısı, font-yazı tipi ayarları, 4 kağıdın sayfa üzerindeki yeri, kapağın sayfa üzerindeki yeri, numaraların sayfa üzerindeki yeri, kağıt ayarı ve yazdırma seçenekleri yer almaktadır.

Önizleme ekranının alt kısmında ise sayfalar arasında geçiş yapma, hazırladığınız kağıdın yedeğini alma veya daha önceden aldığınız yedekleri yükleme ve yazdırma düğmeleri yer almaktadır.

Noteratör programı Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemlerinde çalışmaktadır. Programın ücretsiz olarak indirin USB bellekte taşıyabilir ve herhangi bir kurulum yapmadan doğrudan çalıştırabilirsiniz. Muhasebeciler için hazırlanmış bu program sayesinde kolayca gerekli belgeler hazırlanabilir.

Boyut: 1.3 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • RECEP
    27 Aralık 2012

    tşk ederim.

  • bayram
    25 Mayıs 2013

    güzel program

"Noteratör 1.0 – Noter Kağıdı Hazırlama Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status