August 17, 2022


Norton Ghost: Veri Yedekleme ve Kurtarma Programı

norton-ghost-indir-dosya-kurtarma-Norton Ghost verilerinizi korumaya ve yedeklemeye yönelik üretilmiş gelişmiş bir veri yedekleme programıdır. Windows işletim sisteminizi tekrar yükledikten sonra programları ve sürücüleri yüklemek zamanınızı alıyorsa Norton Ghost programı sayesinde bu zamanı en aza indirebilirsiniz. Programı kullanarak düzenli olarak yedeklediğiniz sabit diskinizi, sistem geri yüklemesinin ardından çok kısa bir süre içerisinde tekrar kurabilirsiniz. Düzenli olarak sabit diskinizin yedeğini alırsanız ani sistem kapanmalarında dosyalarınızı koruyabilir, gerektiğinde sistem geri yüklemesi yapabilirsiniz.

Norton Ghost özelliklerine bakacak olursak; Aldığınız yedeklere ulaşamama ihtimali karşısında, yedeklerinizin tamamını kendi FTP sitesine kopyalar. Dosyalarınızı mevcut ağda bulunan depolama aygıtlarında yedekler. Anti-virüs korumasının bulunmadığı bilgisayarda kendi koruma sistemini devreye sokar. Veri kurtarma işlemini kendine özgü yedekleme dizinleri oluşturarak yapar ve işlem daha hızlı hale gelir.

Sabit diskinizdeki bütün bölümleri tamamen yedekler. İlk alınan yedekten sonra sadece değişen dosyaları yedekler. Sisteminize yeni program yüklendiğinde veya mevcut verilerin boyutunda ani artışlar meydana geldiğinde program kendiğinden yedekleme işlemini başlatır. Yedeklerinizin boyutlarını depolama sırasında küçülterek, önemli dosyaları korur. Dosyalarınızı, işletim sisteminizi tekrar başlatamadığınız zamanda korur.

Norton Ghost Bilgileri

Son Sürüm: Norton Ghost 15.0

Boyutu: 119.7 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Norton Ghost 15.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status