Windows PC’ye Bulaşmış Spyware ve Malware Yazılımları Kaldırma

NoBot, en son Spyware ve Malware tehditlerini bulmak ve kaldırmak için tasarlanmış taşınabilir küçük bir araçtır. Program, Windows Kayıt Defterini tarar ve ayrıca şüpheli dosya yollarını arar ve isteğe bağlı olarak analiz edilen şüpheli dosyalar için VirusTotal ile etkileşime geçebilir. Profesyonel sürüm, başlangıç ​​görevleri, modül enjeksiyonu ve çok daha fazlası için sistemi kontrol etme yeteneğine sahiptir.

NoBot şüpheli bir dosya tespit ettiğinde uygulama onları temizlemek isteyip istemediğinizi veya yok saymayı seçecektir. Bu özellik yanlış pozitif uyarı durumunda yararlıdır.

NoBot’un kullanımı kolaydır ve ikinci bir görüş veya hızlı kontrol olarak faydalı olabilir, ancak ücretsiz sürümün sınırlı tarama özelliklerinden dolayı bunu birincil kötü amaçlı yazılım tarayıcısı olarak uygun görmüyoruz. Ancak ücretli sürüm ile daha detaylı taramalar yapmaktadır. Program herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir ve bilgisayarınızda kurulu olan diğer güvenlik çözümleriyle çakışmaz. Programı hızlı bir tarayıcı olarak veya diğer uygulamalarla birlikte ikinci bir görüş olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak NoBot, çok çeşitli malware ve spyware tehditlerini çabucak ve kolayca algılayan ve kaldıran taşınabilir ve hafif bir yardımcı programdır.

NoBot Sistem Bilgileri

Boyut: 1.60 MB

Lisans: Freemium

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NoBot İndir (Bilgisayara Bulaşan Spyware ve Malware Bulup Kaldırma Programı)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status