August 13, 2022


Ücretsiz Outlook Otomatik Tamamlama Girişlerini Dışarı Aktarma Programı

MS-Outlook‘un ileti penceresine bir e-posta adresi veya adı girdiğinizde, otomatik olarak size seçebileceğiniz bir kullanıcı listesi ve e-posta adresi sunar. Bu özellik “Otomatik Tamamlama” olarak bilinir ve Outlook otomatik olarak bu e-posta listesini kullanıcı etkinliğine göre oluşturur ve .NK2 uzantılı bir dosyaya kaydeder. Bazı durumlarda, Otomatik Tamamla listesinde görünen değerleri onarmanız veya değiştirmeniz gerekebilir veya istenmeyen e-posta adreslerini kaldırmak ve / veya yeni e-posta adresleri eklemek isteyebilirsiniz. MS-Outlook, bu Otomatik Tamamla listesini düzenlemek için herhangi bir yeteneği sağlamaz; bu nedenle, burada NK2Edit yazılımı size yardımcı olabilir.

Bu program girdilerin listesini görüntülemenizi, sıralamanızı ve düzenlemenizi, istenmeyen öğeleri silmenizi ve isteğe bağlı olarak bunları HTML, Metin veya XML formatına dışa aktarmanızı sağlar.

NK2Edit, Outlook tarafından bu girdileri depolamak için kullanılan .NTK dosyasını okur. NK2Edit, Outlook 2003, Outlook 2007, Outlook 2010, Outlook 2013 ve Outlook 2016 için NK2 dosyaları okuyabilir, yazabilir ve oluşturabilir.

Diğer başlıca önemli özellikleri;

 • NK2 dosyasında saklanan, ekran adı, e-posta adresi, değişim dizesi, Açılır Görünen görüntü adı ve arama dizgesi gibi tüm bilgileri kolayca değiştirin veya onarın.
 • İstenmeyen tek tırnaklı karakterleri ekran adından ve Açılır Listeden kolayca kaldırın.
 • Elle yazarak veya Outlook’un adres defterinden seçerek, istenmeyen e-postaları silinmenin yanı sıra yeni e-postalar ekleyin.
 • NK2 kayıtlarını bir NK2 dosyasından diğerine kopyalayın ve yapıştırın.
 • Tamamen yeni bir NK2 dosyası oluşturun ve istenen e-postaları, elle yazarak, adres defterinizden ekleyerek veya başka bir NK2 dosyasındaki kayıtları kopyalayarak ekleyin.
 • Outlook’un artık okuyamayacağı (Outlook AutoComplete çalışmamaya başladığında) bozuk NK2 dosyalarından verileri ayıklayın ve Outlook onlara tekrar okuyabilecekleri şekilde onarın.
 • NK2 dosyasında saklanan tüm verileri Windows’un .ini dosyasına benzer yapıda özel bir Unicode metin dosyasına aktarın. İstediğiniz herhangi bir metin düzenleyicisini açabilir, ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri yaptıktan sonra Outlook’un kullanabileceği NK2 dosyasına geri dönüştürebilirsiniz.
 • HTML / Text / csv / xml dosyasına NK2 dosyası içinde saklanan e-postaların bilgilerini dışa aktarın.
 • NK2 dosyası içinde saklanan e-postaların bilgilerini doğrudan Outlook kişilerine aktarın.
 • Seçili NK2 kayıtlarını sekme ile ayrılmış biçimde kopyalayıp bilgileri Excel’e yapıştırın.
 • Açılır menüde görünen sırayı da etkileyen NK2 dosyasındaki kayıtların sırasını değiştirin. Listeyi, Açılır Görünüm adlarının alfabetik sırasına göre de sıralayabilirsiniz. (Ancak, kullanıcı e-postaları gönderdiğinde Outlook’un siparişini tekrar değiştirdiğini unutmayın).
 • Komut Satırı Desteği: Herhangi bir kullanıcı arabirimi görüntülemeden NK2 dosyası içindeki kayıtları ekleyebilen, kaldıran veya değiştiren basit komut dosyaları yazın.
 • NK2Edit, yükleme işlemine gerek duymadan ve Kayıt Defterinde herhangi bir değişiklik yapmadan Windows işletim sistemli herhangi bir bilgisayardan (Windows 2000’den başlayarak) kullanılabilir taşınabilir bir uygulamadır.
 • NK2 Kontrol Merkezi – Kuruluşunuzdaki tüm NK2 dosyalarının konumunu ve durumunu izlemenize izin verir.

NK2Edit Sistem Bilgileri

Boyut: 526 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Nirsoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NK2Edit İndir – Outlook Otomatik Tamamlama Girişlerini Dışarı Aktarma" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status