August 14, 2022


Windows için Ücretsiz 200+ Taşınabilir (Portable) Sistem Araçları

NirLauncher, Nirsoft tarafından geliştirilen 200’den fazla taşınabilir ücretsiz yazılım paketidir. Popüler Nirsoft yardımcı programları, ağ araçları, şifre kurtarma araçları, gizlilik temizleyicileri, sistem araçları, programlama araçları, komut satırı araçları ve çok daha fazlasını içerir.

Nirsoft araçları küçük boyutları (çoğu 50 Kb’ın altında) ve güvenilir performans için bilinir; herhangi bir PC veya taşınabilir sürücüye değerli bir ektir. NirLauncher herhangi bir kurulum gerektirmeden USB flash sürücüden kullanılabilir. NirLauncher ve pakete giren tüm yardımcı programlar, herhangi bir Spyware / Adware / Malware olmaksızın tamamen ücretsizdir.

Pakette bulunan her yardımcı program için kolayca çalıştırılabilir, yardım dosyasını görüntüleyebilir veya yardımcı programın Web sayfasına atlayabilirsiniz. USB flash sürücüden kullanırken, her yardımcı programın yapılandırması flash sürücüsündeki .cfg dosyasına kaydedilir. Ayrı bir x64 sürümü olduğunda x64 sistemlerinde, NirLauncher otomatik olarak yardımcı programın x64 sürümünü çalıştırır.

NOT: Lütfen, NirLauncher’ın bazı anti-virüs ürünleri “hack araçları” olarak kabul edilen birkaç şifre kurtarma aracı içerdiğini unutmayın. Bu yazılımı çalıştırdığınızda veya indirdiğinizde bir uyarı almayı beklemeniz gerekir.

NirLauncher Sistem Bilgileri

Boyut: 26.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: NirSoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NirLauncher İndir – 200’den Fazla Taşınabilir Nirsoft Sistem Araçları Paketi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status