Crome için ücretsiz indirme yöneticisi uzantısı

Ninja Internet Download Manager, IDM alternatifi olarak kullanabileceğiniz Chrome web tarayıcısı için ücretsiz ve Türkçe indirme hızlandırıcısı ve indirme yöneticisidir. Ninja indirme hızını artıran bir Internet Download Yöneticisi ve Hızlandırıcı, indirmelere devam etmek ve kırık indirmeleri durdurma/yeniden başlatma imkanı sunuyor. Ninja mantıksal parçalar halinde her dosyayı bölerek ve sunucuya farklı bir bağlantı kullanarak her öbeği indirerek sitelerden indirmeleri hızlandırır.

Download Ninja ile her türlü medya, uygulama ve program dosyalarını kolayca indirebilirsiniz. IDM mantığı ile çalışan program, indirme dosyasını parçalar halinde indirerek indirmeyi hızlandırır. Bu sayede büyük dosyaları bile çok kısa sürede indirebilirsiniz.

Download Ninja, indirmeleri durdurma, yeniden başlatma, kırık linkleri kurtarma gibi pek çok faydalı özellikler sunuyor. Ayrıca otomatik olarak ayarlanır güvenli bir şekilde şifreli bir giriş yöneticisi kullanarak çeşitli web oturumları takip edebilirsiniz. Otomatik olarak favori virüs tarayıcı kullanarak virüslere ve zararlı yazılımlara karşı tüm indirme dosyalarını tarar.

ninja-internet-download-manager-indir-chrome

Download Ninja diğer ücretsiz indirme yöneticileri arasında en iyisi diyebilirim. Sunduğu özellikler ve kullanım kolaylığı açısından IDM alternatifi bir program arıyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Download Ninja Bilgileri

Boyutu: 67 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Download Ninja

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ninja Internet Download Manager İndir (Chrome)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status