August 11, 2022


Windows PC için mesajlaşma programı

Arkadaşlarla, sevdiklerinizle en uygun haberleşmenin yolu anlık mesajlaşma uygulamalarından faydalanmaktır. Piyasada pek çok mesajlaşma uygulaması vardır, özelliklerine birbirine çok yakındır. Bu nedenle hangi uygulamayı kullanmanız gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ben bu konuda Nimbuzz uygulamasına bir şans vermenizi isterim. Çünkü bilgisayar üzerinde kullanılacak anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma ve VOIP arama sistemine sahiptir.

Bu uygulama Windows PC üzerindeki en iyi mesajlaşma uygulaması diyebiliriz. Nimbuzz uygulamasına sahip tüm cihazlar arasında mesajlaşma, görüntülü konuşma yapmak mümkündür. Ayrıca bilgisayardan telefon araması yapmak için VOIP arama yapmayı sağlar. Grup sohbet özelliği sayesinde kendi grubunuzla eğlenceli sohbet ortamı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz sesli aramalar yapın

Arkadaşlarınız ve aileniz ile her zaman ve her yerden Nimbuzz kullanarak ücretsiz olarak sesli aramalar yapabilirsiniz. Nimbuzz uygulaması yoksa bile, NimbuzzOut’u kullanarak sabit hatları veya cep telefonlarını arayabilirsiniz.

İnternete bağlı olduğunu her yerden Nimbuzz üzerinden yapacağınız görüşmelerde herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi her şey beleş.

Mesajlaşmalarda stickers/çıkartmalar kullanın

Bazı anlar olur o anki duygunuzu herhangi bir sözle anlatamazsanız, işte tamda o zamanlarda çıkartmalar, şekiller kullanarak her şeyi daha kolay anlatabilirsiniz. Çeşitli Nimbuzz çıkartmalar ile mesajlaşma daha eğlenceli olacak.

Sohbet odalarına katılın

Dünyanın en popüler sohbet odalarında veya kafanıza göre sohbet odalarında yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sohbet odalarını kötüye kullanmanın dışında başka amaçlar için kullanılsa emin olun çok faydalı olacaktır.

Video arama / görüntülü konuşma yapın

Görüntülü konuşma özelliğine sahip uygulamaların görüntü kalitesi çok kötüdür. Bu uygulama bu konuda HD kalitede görüntülü görüşmeler yapacağınızı iddaa etmektedir. Sevdiklerinizle özlem gidermek ve görüntülü aramalar yapmak için bu uygulama yardımcı olacaktır.

Nimbuzz son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • yuksel akkaya
  8 Kasım 2012

  bence harıka bı program

 • 1 Şubat 2013

  cok ıyı bı program

 • mustafa
  23 Ocak 2017

  yaşamak güzel

 • admin Author
  23 Ocak 2017

  Link yenilenmiştir.

"Nimbuzz 1.5.0 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status