Ağ trafiğini izleme ve ağ istatistikleri, ağ hızını test etme ve bant genişliği ölçme programı

NetWorx indir-ag izleme programiNetWorx objektif bant genişliği durumu değerlendirmeye yardımcı olan basit ama güçlü, ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Ücretsiz ağ izleme programıdır. Bant genişliği kullanım verilerini toplamak ve internet hızını veya diğer ağ bağlantı hızını ölçmek için kullanabilirsiniz. NetWorx, ağ sorunlarının olası kaynaklarını belirlemek yardımcı olabilir, ISS tarafından belirtilen bant genişliği sınırlarını aşmamasını sağlar veya Truva atları ve hacker saldırılarına şüpheli ağ etkinliğini izlemenizi sağlar.

NetWorx ağ trafiğini izleme, ağ istatistikleri takip etme, ağ hızını test etme ve bant genişliğini ölçmek için yardımcı olan harika bir program.

Program tüm ağ bağlantıları veya belirli bir ağ bağlantısı (Ethernet veya PPP olarak incelenmiştir) sadece izlemenizi sağlar. Yazılım, böylece son derece görsel ve ses özelleştirilebilir uyarıları ile bir sistem sunuyor.

Gelen ve giden trafiği her zaman günlük, haftalık ve aylık bant genişliği kullanımı ve çevirmeli süresi ile ilgili istatistikleri görebilirsiniz. Raporları daha fazla analiz için, HTML, MS Word ve Excel gibi arayan, çeşitli biçimlerde aktarabilirsiniz.

  • Grafik ve/veya sayısal ekranı temizleyin.
  • Excel, MS Word ve HTML gibi dosya formatlarını aktarma.
  • Yükleme ve indirmelere yakın denetime izin verme.
  • Kablolu modem, ADSL, Ethernet kartları, ISDN ve daha fazlası  ile çevirmeli çalışır.
  • İnternet bağlantınızı kullanan uygulamaların görüntüleme, gelişmiş netstat ile ağ bilgi ve test araçları içerir.
  • Ağ etkinliği belli bir seviyeyi aştığında zaman kullanıcıya bildirmek veya otomatik olarak Internet bağlantısını kesmek için seçenekler sunuyor.
  • Kesinlikle ücretsiz ve herhangi bir adware / spyware / malware içermez.

NetWorx programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 8.77 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NetWorx Portable İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status