October 5, 2022


Netron Gözcü – Ebeveyn Kontrol Yazılımı

Netron Gözcü ebeveynler için çok yararlı bir program. Netron Gözcü ücretsiz ve Türkçe programı ile çocuklarınızı yasaklı ve uygunsuz sitelerden korur.Bu anti-porn yazılımı üstelik ücretsiz olarak sadece orijinal Microsoft Windows XP kullanıcıları için.

Netron Gözcü’nün birincil amacı çocuklar için güvenli bir bilgisayar ortamı yaratmaktır. Uygulamanın sunduğu güvenlik imkanları internet içeriğinin süzülmesi, bazı sistem fonksiyonlarının engellenmesi ve arzu edilmeyen uygulamaların çalıştırılmasının kısıtlanmasıdır. Ziyaret edilmesini istemediğiniz web sitesi isimlerini yazarak veya sakıncalı bulduğunuz kelimeleri Netron Gözcü’ye yazarak çocuklarınızın istemediğiniz zararlı içerik bulunan sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Netron Gözcü ile bilgisayar ve internet kullanımına zaman sınırı tanımlayabilir, sadece sizin istediğiniz zamanlarda çocuklarınızın bilgisayarı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda yüklü diğer yazılımların sadece sizin istediğiniz zamanlarda çalışmasını sağlayabilir, ziyaret edilen siteleri kullanım günlüğünde görüntüleyebilirsiniz.

Not: Netron Gözcü uygulaması tamamen Netron Yazılım tarafından Microsoft için geliştirilmiştir. Netron’dan ürün desteği almak için gozcudestek@netron.com.tr adresine e-mail atabilirsiniz.

Boyut: 2.73 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • sivaslı
    8 Mart 2012

    Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ücretsiz olması daha bir güzel.

  • fatih
    12 Haziran 2012

    sağolnuzzzz

"Netron Gözcü – Ebeveyn Kontrol Yazılımı 1.0.1.0 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status