August 15, 2022


NetLimiter: İnternet Trafiğini İzleme Programı

NetLimiter ağ üzerinden bağlantıları, aktarım hızları ve daha fazla iletişim, tüm uygulamaların listesini gösterir. Uygulamaları, hatta tek bir bağlantı için download / upload transfer hızı sınırlarını belirlemek ve internet trafiğini izlemek için NetLimiter kullanabilirsiniz. Bu benzersiz özelliklerle beraber, NetLimiter kapsamlı istatistiksel internet araçlarından oluşan bir set sunuyor.

Gerçek zamanlı trafik ölçümü ve uzun vadeli uygulama başına internet trafik istatistikleri içerir.

Bant Genişliği Sınırlayıcı Bandwidth (ya da planlayıcı); İndirmeyi ayarlamak veya uygulamalar, bağlantı veya bunların grupları için transfer hızı sınırlarını yüklemek için NetLimiter kullanabilirsiniz. Sınırları ile kolayca internet bağlantının bant genişliği yönetebilirsiniz (bant genişliği yapılandırıcı veya bant genişliği denetleyici)

Ek ağ bilgilerini; NetLimiter WHOIS ve traceroute vs gibi ek bilgiler sağlar.

Netlimiter programların ne kadar download ve upload edebileceğini, scheduler (zamanlayıcı) özelliği ile programlayıp belirli saatlere özel limit koyma özelliğini, günlük-haftalık-aylık-yıllık bazda download/upload miktarlarınız, bilgisayarınızda çalışan uygulamaların hangilerinin veri gönderimi yaptığını görebilmeniz gibi özellikleriyle her bilgisayarda olması gereken bir program.

NetLimiter 4.0.22.0 son sürümü eklenmiştir.

NetLimiter Bilgileri

Boyutu: 8.01 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7 32/64 bit

Üretici: Locktime Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NetLimiter Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status