August 14, 2022


PC için Ücretsiz Ağ Trafik İstatistiklerinizi İzleme Programı

NetGraph, mevcut ağ trafiğinizin durumu ile ilgili gerçek zamanlı bilgileri gösteren bir ağ trafiği monitörüdür. Program, aktif tepsi simgesinin yanı sıra çeşitli ekran modları türleri sunar. Tam özellikli bir grafiği (yeniden boyutlandırılabilir) veya yalnızca mevcut hız ortalamalarını veya ayrıntılı yükleme ve indirme hızlarını gösteren birkaç minimalist ekran görüntülemeyi seçebilirsiniz.

NetGraph, ağ bant genişliği monitörünü kullanmakta özgürdür. Kullanıcı tarafından seçilen görsel bir görüntü formatında ağ trafiğinin durumu ile ilgili gerçek zamanlı bilgileri gösterir. NetGraph, kablolu, Wi-Fi ve mobil geniş bant bağlantılarının yanı sıra yerel ağın ve internetin veri akışlarını izleyebilir.

Masaüstünüzün herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve NetGraph penceresinin kapsadığı alanı farenizle tıklanabilir hale getiren bir tıklama modu da sunar. Program kablolu, Wi-Fi ve mobil geniş bant bağlantılarını desteklemektedir.

Grafiksel gösterimlerde, örnekleme frekansı seçilebilir ve gösterilen grafiğin veya ilerleme göstergesinin sınır değeri de ayarlanabilir. Eşsiz bir işlev, programın kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren ve etkili görüntülemeleri mümkün kılan bir giriş ortalamasını ayarlama seçeneği de sunar.

NetGraph Sistem Bilgileri

Boyut: 220.5 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NetGraph İndir: Ücretsiz Ağ Trafiği İzleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status