August 15, 2022


netbalancer-indir-Bir cihazın veya uygulamanın çok sayıda bant genişliği kullanması önemli bir sorun olabilir. Bireysel programların kullandığı bant genişliğini izlemek ve yönetmek için üçüncü taraf bir uygulama arıyorsanız, NetBalancer ile Windows bilgisayarındaki ağ trafiğini görüntüleyebilir ve analiz edebilirsiniz. Hangi programların en fazla bant genişliğini kullandığını görebilir ve gerekirse bunları sınırlandırabilirsiniz.

NetBalancer

NetBalancer, indirme işlemlerini denetlemek ve izlemek, ayrıca bant genişliği trafiğini kontrol etmek için etkinlikler yüklemeye olanak tanıyan Windows tabanlı bir platform için ücretsiz bir programdır. Herhangi bir uygulama için yükleme / indirme aktarım hızı önceliğini belirleyin ve İnternet trafiğini izleyin.

Bu program, dosya yükleme veya indirme konusunda en önemli şeyleri, bant genişliği trafiğini kontrol etmek için güçlü özelliklerle birlikte gelir. Bir süreç için indirme ve yükleme hız limitleri ayarlayabilir, her ağ için öncelikleri ve limitleri yönetebilir, ayrıntılı ağ trafik kurallarını tanımlayabilir, özel tutmak için şifre koyarak tüm ayarları ve öncelikleri korur, sistem tepsisinde ağ trafiğini gösterir, genel sistemi görüntüleyebilir.

Dahası, hangi özelliğin uygulanacağını ve grup yerel ağ bilgisayarını ve dengelenmiş trafiği senkronize ettiğini bildirmek için kullanılabilecek “Request a Feature” özel seçeneğe sahiptir. Genel olarak NetBalancer, diğer trafik şekillendirme yazılımlarından farklıdır, çünkü yalnızca öncelikler üzerinde çalışır.

Not: Ücretsiz versiyonda 5 uygulama için limit veya öncelik belirleme sınırı var.

NetBalancer Bilgileri

Son Sürüm: NetBalancer 9.10.3

Boyutu: 6.62 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NetBalancer Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status