Need for Speed Most Wanted oyunu

Çok satan Need for Speed Underground serisinin devamı  Need for Speed Most Wanted oyunculara gelmiş geçmiş en kötü şöhretli ve yakalanması imkansız bir sokak yarışçısı olmaları için meydan okuyor.Uyan ve cadde yarışlarının verdiği heyecanı, havadaki yanık asfalt kokusunu hisset! Mücadelen sadece rakiplerle değil, polis arabalarıyla da.

need-for-speed-most-wanted

Need for Speed Most Wanted demo tek kişilik ve multiplayer oyun modlarını içeriyor. Grafikler ve sesler harika, 4 araba seçebiliyorsunuz, Need for Speed Most Wanted demo 2 parkur içeriyor.

Need for Speed: Most Wanted, Need for Speed serisinin dokuzuncu oyunudur. EA tarafından 2005 yılında satışa sunulmuştur. Oyunda hem spor arabalara hem de sokakta görebileceğimiz normal arabalara yer verilmiştir. Önceki iki oyunun aksine oyun gece değil gündüz vakti geçmektedir. Polis kovalamacaları, modifiye ve senaryo oyunda önemli bir yer tutmaktadır. Oyun tamamen sokak yarışlarına odaklanmıştır. Need For Speed: Most Wanted ve Need For Speed: Most Wanted Black Edition olmak üzere 2 sürüm olarak çıkmıştır. Ayrıca taşınabilir oyun konsollarına Need For Speed:Most Wanted 5-1-0 adıyla çıkmıştır. Bu versiyon ek olarak Porsche 911 Carrera 4S arabasını içermektedir.

Modifiye oyunda önemli bir yer tutmaktadır. Aracın hızı, ivmesi, yol tutuşu, fren gücü, motor gücü ve performansı arttırılabilmektedir. NOS takılabilmektedir. Bunların yanında görsel yönden de birçok seçenek oyuncuya sunulmuştur. İstenilen renk arabaya verilebilmekte ve hatta arabanın şekli değiştirilebilmektedir. Serideki önceki iki oyuna göre modifiyelerde sadeleştirmeye gidilmiştir ve önceki oyunlar kadar çeşitlilik sunmamaktadır.

Boyut: 544.27 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Demo

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

"Need for Speed Most Wanted İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status