Fotoğraflara doğal görsel ve ses efektleri uygulayın

Nature Illusion Studio programı sayesinde çevrenizde gördüğünüz doğal efektler artık sizin resimlerinizde de bulunacak. Fotoğraflarınıza gerçekçi su, yağmur ve ses efektleri ekleyerek animasyonlu doğal sahneler oluşturabilir, dilerseniz video, animasyon ya da uygulama olarak kaydedip sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Nature Illusion Studio’nun sezgisel ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, birkaç dakika içinde kendi hareketli fotoğraflarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Grafik tasarım becerisine gerek yoktur.

Çok çeşitli görsel ve ses efektleri ekleyerek dijital fotoğraflarınızı canlı sahneler haline dönüştürebilirsiniz. Birçok biçimde kaydedin ve arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize paylaşın. Tatil fotoğraflarınızı plajda, şelale, göl ve diğer yerlerde yaşayan fotoğraflara dönüştürün. Gerçekçi su, kar, yağmur efektleri ekleyin ve tatil anınızı gerçeğe dönüştürmek için hareketli kelebekler, kuşlar ve diğer nesnelerle donatın.

Canlı fotoğraflar oluşturun: Deniz kenarında ya da bir çağlayanın önünde çekilmiş bir fotoğraf, durgun bir görüntü olduğu için manzaranın heyecanını sınırlar. Nature Illusion sayesinde bu fotoğraflara canlılık getirebilirsiniz.

nature-illusion-studio

Gerçekçi doğal efektler: Güçlü grafik motoru sayesinde fotoğraflar üzerinde şelale, göl ya da deniz gibi kısımları belirterek gerçekçi dalgalanma ve akma efektleri oluşturabilirsiniz.

Çalışmalarınızı paylaşın: Çalışmalarınızı ekran koruyucu, video, animasyon ya da çalıştırılabilir uygulama olarak kaydederek, e-posta olarak sevdiklerinize yollayabilir ya da web sayfanızda ziyaretçilerinizin beğenisine sunabilirsiniz.

Nature Illusion Studio Bilgileri

Sürüm: Nature Illusion Studio 3.6.1

Boyut: 5.56 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Nufsoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Nature Illusion Studio Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status