August 10, 2022


GTA San Andreas Multiplayer Yaması

Multi Theft Auto San Andreas, “GTA San Andreas” oyununu internet üzerinden Multiplayer oynamak için tasarlanmış ücretsiz bir yamadır. Multi Theft Auto San Andreas program gibi düşünülse de, GTA San Andreas oyununu multiplayer oynamak için bir yamadır.

Multi Theft Auto San Andreas (MTASA) yaması sayesinde, GTA oyunun pek çok sunucularına bağlanarak çoklu olarak (multiplayer) oynayabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınız ile aynı ortamda oynamak istiyorsanız bu ücretsiz yama faydalı olacak.

Farklı sunucu ve farklı oyun modlarında oynayarak keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Bu yama ile ilgili özellikle sunucuya bağlanma konusunda sıkıntı yaşanabiliyor. Bu yamayı yükleyin ve sunucu listesini görüntüleyin. Eğer herhangi bir sunucu bulamadıysanız, www.mtasa.com sitesini ziyaret edin ve yama sürümünü güncelleyin. Sürüm güncellemesi yapılmayan bilgisayarlarda özellikle bu sorun yaşanıyor.

multi-theft-auto-san-andreas

Bu yamayı kullanabilmeniz için Grant Theft Auto Sanandreas oyunun bilgisayarda yüklü olması gerekir. Ayrıca Multi Theft Auto San Andreas uygulamasının iki ayrı sürümü mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıdan Windows 7 ve üzeri sürümler için versiyonu indirebilirsiniz.

Multi Theft Auto San Andreas Bilgileri

Sürümü: Multi Theft Auto San Andreas 1.5.3

Boyutu: 53.37 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: mtasa.com

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 19 Nisan 2020

    nasıl indirilir

"Multi Theft Auto San Andreas Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status